• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Risk Analizi (Fabrika) - Çevre Boyutu Analizi (Fabrika)

huseyinozgur

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
kutlusan kafes aş.
Merhabalar,

Bureau Veritas denetmen firması tarafından denetlendim. Fakat gelen baş denetmen ile aynı dili konuşamıyoruz. Örnek verecek olursam dış montaj personelinin sahadaki risklerinden örnek verirken hava durumunu bile bu tabloya yazmamışsın dedi. Sizden ricam Çevre Risk Analizi ve Çevre Boyutu Analizi yapan profesyonel bir şirket ile çalışmak veya danışmanlık almak istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilecek bir meslektaşım var mıdır? Önerebileceğiniz kişi veya firma varsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Saygılarımla.

Önceki cevapları görüntüle…
Firma değişikliği yapılabilir. Bir çok firma var bu belgeleri veren :)

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
trozgurDış montaj personelinin sahadaki "hava durumu" riski İSG kapsamındaki bir risk olmalıdır diye düşünüyorum. Eğer bir fabrikanın emisyon başlığı altında bir çevre boyutunu inceleyecek olsaydı "hava durumu, alçak basınç yüksek basınç" o zaman anlamlı bir çevresel risk oluştururdu. Denetçilerin her dediğini yaparsak işimiz var. standarda bağlı kalmak lazım. Gelen her denetçi ayrı bir yorum yapabiliyor. Kolaylıklar...

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
deryanilMerhaba,
Aynı görüşteyim denetmenlerin her istediğini yaparsak işin içinden çıkamayız. Otomotiv kökenli olduğu için denetçi her riskin yazılmasını istiyor. Ondan dolayı artık danışmanlık hizmeti almak istiyorum. Mesajınız için teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.
[automerge]1605683129[/automerge]
Merhaba Murat Bey,
İzmir bölgesinde önerebileceğiniz firma mevcut mudur? teşekkür ederim mesajınız için.