• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çok acil-Çevre görevlisi belgesi hakkında

qw5398

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
-
Arkadaşlar merhaba, ben 2016 yılında uzaktan eğitimi tamamlamış ancak sonrasında lazım olmadığı için çevre görevlisi belgesi için ilerleme kaydetmemiştim. Bakanlığı arıyorum ancak kimseden net bir bilgi alamadım. Çevre görevlisi belgemi almak için adım adım şu aşamadan sonra ne yapmam gerekiyor. Para nereye yatacak ve hangi sisteme yükleneceği gibi konularda hiçbir bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

E-yeterlik uygulamasından çevre görevlisi başvuru kısmından gerekli belgeleri yükleyin verilen referans numarasıyla ödeme de yaptıktan sonra başvuruyu yapabilirsiniz

şuan sistemde en alt kısımda çevre görevlisi eğitim katılımınız bulunmamaktadır lütfen uzaktan eğitim için kayıtta bulunun yazıyor ? Ancak 2016 kasım ayında tamamlamıştım eğitimimi

@qw5398

bende aynı dönemde aldım şimdi benimde ihtiyacım oldu aşamaları yazabilir misin eski ödediğim dekont sertifika falan var sistemde nasıl yürüttün bana bilgi verebilir misin ?

Adnan beye iki gündür ulaşamadım numarayı açmıyor kimse. Başka bir yol var ise yazar mısınız?

ben para yatırma vs işlemleri yapmadım sadece sistemde eğitime katılmadı yazıyordu Adnan bey sağolsun halletti. Mail adresine eğitim sertifikasını istedi 1 saat sonra sorun düzeldi. Ama sonraki aşamaları bende henüz yapmadım

@qw5398

mail adresini sorun değilse verebilir misin? telefon yolu ile ulaşamadım mail yolu ile irtibat kurmayı bir deneyeyim.

arkadaşlar bende aynı durumdaydım(2016 da uzaktan eğitim aldım) fakat yeni mezun değilim. belgeye llk defa başvuranlar için geçerliymiş bu.yani ilk defa başvuruyorsanız eğer 2016 da olsa eğitim sertifikanız kabul ediliyor ve sistemden diğer aşamalara geçebiliyorsunuz. fakat benim gibi vizeleme eğitimine geç kalıp tekrar uzaktan eğitim sertifikası alıyorsanız 2018 mayıs ayına kadar başvuru yapmamışsanız belge için,, kabul etmiyorlar. umarım anlatabilmişimdir zira ben bu sisteme hiç anlam veremedim.

Arkadaşlar son eğitim duyurusunda, ilk kez sertifikanızı en geç 1 yılda belgeye çeviriniz diyor. O halde eski (2016-2016) sertifikalar geçersiz mi olur acaba, bilginiz var mı? Daha önce böyle bir bilgi yayınlanmamıştı.