• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

e imza sorunu yaşıyorum

Yasemincev1

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
çalışmıyorum
Merhaba arkadaşlar ben başvuru için dilekçeyi e -imzamla imzalamak istediğimde imzalayamıyorum.Her tarayıcıdan denedim olmuyor ve şöyle bir ekran çıkıyor.YARDIMCI OLUR MUSUNUZ? Bakanlığı aradım bir mail verdiler sadece yazışmayla yardımcı olunuyormuş ama ondan da cevap gelmiyor.Elektronik imzamı e-imza TR firmasından almıştım onlar kurumla ilgili durum dediler.İmzam e-devlette filan çalışıyor yani.Sorun yok.Tüm eklentilerde indirdim bilgisayara. cevre.png