• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

E-izin kaydet sorunu

sudamlası

Kayıtlı Kullanıcı
e-izin sisteminde izin başvurusunda dosyayı imzalıyorum kaydet komutundan sonra işletim sistemi bekletiyor ve hata veriyor. sorun nasıl çözülür. teşekkürler.

Cevap: e-izin kaydet sorunu

bendede aynı sorun olmuştu işyerindeki internetten kaynaklıydı. internet hızınız düşük olabilir başka bir bilgisayardan deneyin..

Cevap: e-izin kaydet sorunu

aynen öyleydi sorun.. dijital imza programını da kurdum olmadı. çift bilgisayar çalışıyorum. xp de sorun yok, win7 den sanırım.

arkadaşlar benim ve şirketimin bilgi işleminin de çözemediği sorun şu;
çevre izni için belge yükleyemiyorum. Mobil imza gönderme sayfasına geri dönüyor.
Biri bana yardım edebilir mi?
windows 7 kullanıyorum.
Tarayıcım internet explorer 9
Java 1.6.24
Turkcell Mobil imza kullanıyorum.
Naptıysam belge yükleyemiyorum. Turkcel de, bakanlık da sorun bizden değil diyor.
Bilgi işlem bizim herhangi bir güvenlik duvarımız kapalı değil diyor.
Çözüm için yardımcı olabilecek var mı?
Artık başvuru sürecimde bitiyor. Lütfen yardım edin.

gfb için her şeyi girdim sonunda taahhütname imzalamak için e-imza kullanamıyorum göster ve ya kaydet seçeneklerini göremiyorum yarısı gözükmüyor yani aşağıda indirsem olmuyor neden olabilir acaba böyle sorunu yaşayan ya da çözmeyi bilen var mı lütfen yardımmm :(Adsız.png

BİR F12 tuşuna basın oradam E10 ya da E9 gibi bir rakam göreceksiniz onu E8 yapın o şekilde deneyin ben genelde o şekilde çözüyorum,, umarım olur,,

@shalic

Selma Hanım teşekkürler verdiğiniz bilgi için ama F12 ye bastım E10 ya da E9 göremedim. Nereye bakmam gerekiyor acaba? Elements Network Sources Timeline Profiles Resources Audits Console

Canan Hanım tarayıcı modunu değiştirmeyi denediniz mi, ben bu problemler olduğunda F12 ile Tarayıcı Modunu E8 veya E9 yapıyorum, ya da chrome dan deniyorum başka bir bilgim yok maalesef, mobil imzanız mı çalışmıyor faturanın ödenmemesi ile alakalı olabilir mi bilmiyorum,,

@shalic

Tarayıcı modu olarak bende <IE=8, IE=9> yazıyor burayı diyorsunuz galiba onu değiştirip <IE=9, IE=10> yapıyorum sayfayı yeniliyorum yine aynı oluyor.(8,9)
bir de bir şey soracağım ben çevre görevlisi olarak imzaladım mobil imzayla gfb başvurusunda, bir de yetkili imzası istiyor yani şirket sahibinin o da imzalamak zorunda herhalde yoksa gfb başvurusu yapamıyoruz dimi? Ben imzalıyorum adam e-imzayla imzalayamıyor garip.

gfb işlem sayfalarından en sonuncusu la taahhüt kısmını hem siz hem şirket yetkilisi imzalıyor, diğerlerini siz ama dediğim gibi en sonuncu etapta taahhütname imzalama kısmında siz ve yetkili imzası gerek,,

çok teşekkür ederim e-imza test kısmında kontrol ediyorum orada seçenekler gözüküyor fakat taahhütnameye gelince gözükmüyor explorer dan da denedim olmadı orada da hiçbir şey çıkmıyor