• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

e-kitap

Erkan İnaç

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
2 Ekim 2009
arkadaslar bu kitabın pdf si internete düstü mü?aradım ama gözüme carpmadı.yardımcı olursanız sevinirm.
 
pdf si var ama heryerden bulamıyorsunuz sanırım bizim arkadslardan birisi hocalardan birinden istemiş yalvar yakar oyle edınmıs ancak bize bile vermedi istediğimizde...:/
 
bi çevre müh.nin kütüphanesinde olması gereken bi kaynak.öğrenciyken bende fotokopisi vardı.orjinalini alana kadar idare ederim diyodum :confused:
 
Merhabalar Fatih Bey;

Legal mi, illegal mi pek emin olmadığımdan upload etmedim. Görmüş olduğunuz üzere bu 3. mesajım henüz, forum kurallarından da pek haberdar değilim.

Birazdan E-Book bölümüne yüklerim kitabı. Kusura bakmayın keyfinizi kaçırdık sanırım biraz.
 
Keyif kaçırmak değil aslında. Bu kitap bende de aylardır mevcut fakat bilerek yüklemiyorum. Bu kadar değer verdiğimiz bir kitabı illegal olarak kullanmak ne kadar doğru bilmiyorum. Açıkçası belli kitaplar içinde onaylamıyorum. Diğer kitapların forumda yayınlanmasının sebebide içeriğinin tam olarak bilinmemesi, kolay ulaşılamaması ve pahalı oluşu. yayınlıyoruz ki inceleyin işinize yarıyorsa satın alın diye...
 
Merhabalar,
Sayın Schenkal , Siz ilgili konuyu e-kitap kategorisinde yayınlayınız, eger ki teklif hakkına dair herhangi bir sorun arzetmedigi taktirde kalabilir , teklif hakkı bünyesinde ise bunun için yapabilecegimiz pek birsey yok acıkcası . İlgileriniz için herkeze teşekkürler.
 
@Fatih Özcan

açıkçası böyle düşündüğünüze üzüldüm, benimde kitaplığımda son 3 baskısı orjinal olarak duruyor ama her zaman yanımızda taşıyamıyoruz, o yüzden pdf işimize geliyor, ekonomik olarakta öğrenci arkadaşlarımıza bir faydanız olurdu bu kitabı paylaşarak, bu işten ekmek yiyen bizler tabiki bu kitabı orjinal olarak alıp kullanıyoruz masrafıda bize dokunmuyor, sizin paylaşımcı biri oldugunuzu bildiğimden dolayı bu mesajınıza ve düşüncenize şaşırdım
 
Paylaşımcılığımdan yinede şüphe etmeyin. Siz orjinal kitaplara sahibim diyorsunuz bu kitabı dağıtmaya başlarsak emin olun birçok kişi kitabı almayacaktır. Adım gibi biliyorum bunu.. Birde bu tarafından bakın olaya lütfen..
 
Üst