• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eayp hakkında

Nisadgzl

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Öğrenci
Herkese merhaba, Endüstriyel Atık Yönetimi Planı hazırlamam gerekiyor, Bakanlık Formatının 4. maddesindeki 3 yıllık plana hangi yılları yazmalıyım? 2021 yılında hazırlayan kişi 2020-2021-2022 yıllarını almış bu doğru mu yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Tekrar merhaba, birkaç sorum daha olduğu için postu güncelleme ihtiyacı hissettim.
Fabrikası olmayan, üretim yapmayan bir firmada stajyerim. Çevre denetiminde göstermek üstere EAYP hazırlamam gerekiyor. Denetim 2021-2022 ve 2023 yıllarını kapsadığı için 3 yıl için de hazırlamam gerekiyor diye tahmin ediyorum. Bu durumda bu 3 belgeyi hangi yıllar için hazırlamalıyım?
Ör. 2021 yılı için hazırlayacağım EAYP 4. maddesinde 2020-2021-2022 yıllarını mı almalıyım, 2021-2022-2023 mü?

Bir diğer sorum da çıkan atık türlerini bu üç yılda olduğu gibi yazmalı mıyım yoksa başka bir şey mi yapmam gerekiyor?

Çok teşekkürler şimdiden.