• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Entegre Çevre Bilgi Sistemi Hakkında - Vol.1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tarık Can

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Cançed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.
Arkadaşlar merhaba,

Kısa zamanda örnek doküman hazırlamaya çalıştım. Ancak bu kadar oldu. Eksiklikler olabilir. Ama yine de yol göstereceğine inanıyorum. Herkese kolay gelsin.
İlk önce firma kaydı yapmanız aktarmayı onaylamanız gerekmektedir.
Akabinde tesis kaydı aktarmayı yapmanız gerekmektedir.
Anladığım kadarıyla :) il müdürlüğüne yine de onaya gitmesi gerekiyor. :)

Not: Opera tarayıcıyı kullanmanızı tavsiye ederim.

Uygulama Destek Hattı İletişim Bilgileri de ektedir. Bakanlığın yardımcı videosunu da ekledim.

İyi çalışmalar...

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ekli dosyalar

• ecbs tesis kaydı.pdf
    2.1 MB · Görüntüleme: 1,600
  • ecbs firma kaydı aktarma.pdf
    1.6 MB · Görüntüleme: 1,204
  • UygulamaDestekHattı.pdf
    371 KB · Görüntüleme: 956
Moderatörün son düzenlenenleri:
@Selin (Çevre mühendisi)
o kısımdan da dekont talebi bekleyen olarak bakıyorum gösterilecek kayıt yoktur diyor, ekranımda izin başvurusu hala değerlendiriliyor diye görünüyor .

@Günay Mutlu
Uygunluk yazım var kısmında uygunluk yazısını mı yoksa GFB onayını mı gireceğiz. Çünkü benim kısımla ilgili GBF m var.

Önceki cevapları görüntüle…
@Nazzzzz

İlgili sorgulama sayfaları EÇBS ile kaldırıldı gaiba o konuda halen bir çalışma yapmadılar. Eski izin çevre lisans sayfası kaldırığı için şu anlık beklemedeyiz.

Merhabalar,
Danışmanlığını yaptığım bir firmada online çevre zamanında gfb alınmış, çevre izni başvurusu sürecinde valilik tespit raporu (VTR) yüklenemeden sistem kapanmıştır.
EÇBS üzerinden çevre izni başvurusu yaparken ise ekteki uyarı yazısı çıkmaktadır. Bu sebepten dolayı çevre izni başvurusuna devam edemiyorum.
Not: Taslak kısmında "Gösterecek Kayıt Yok" yazıyor.
Ekran görüntüsü ektedir.
Bu veya buna benzer sorun ile karşılaşan ve çözüme ulaşan oldu mu? Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Ekli dosyalar

• Çevre İzni Başvuru Sorunu.jpg
    Çevre İzni Başvuru Sorunu.jpg
    35.7 KB · Görüntüleme: 51
Merhaba ,

gönderdiğiniz ekran görüntüsünün büyük halini iletebilir misiniz ?

Merhaba, eyeterlik sisteminde bir değişiklik yapılmamasına rağmen deneyim bilgilerimde gün sayısı az olarak gözükmektedir. Sistemsel bir durum olabilir mi? Aynı durumu yaşayan var mıdır?

Arkadaşlar Merhaba
Bilgisayarımda meta4 clik uygulaması açık ve chromedan imzalama yapmama rağmen 2 gündür e imza aşağıdaki hatayı veriyor. Son günlerde e imza kullandınız mı? sıkıntı yaşayan var mı?

e imza hata.png

dün sabah bu şekilde hata aldım ve sonra bir kaç denemeden sonra imza atabildim. Ama dün akşamdan beri tekrar deniyorum atamıyorum.
İmza markanız nedir? Ben türk trust kullanıyorum. Ama e-güvenin tubitakla alakası yok o sebepten soruyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...