• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Entegre Çevre Bilgi Sistemi Hakkında - Vol.1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tarık Can

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Cançed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.
Arkadaşlar merhaba,

Kısa zamanda örnek doküman hazırlamaya çalıştım. Ancak bu kadar oldu. Eksiklikler olabilir. Ama yine de yol göstereceğine inanıyorum. Herkese kolay gelsin.
İlk önce firma kaydı yapmanız aktarmayı onaylamanız gerekmektedir.
Akabinde tesis kaydı aktarmayı yapmanız gerekmektedir.
Anladığım kadarıyla :) il müdürlüğüne yine de onaya gitmesi gerekiyor. :)

Not: Opera tarayıcıyı kullanmanızı tavsiye ederim.

Uygulama Destek Hattı İletişim Bilgileri de ektedir. Bakanlığın yardımcı videosunu da ekledim.

İyi çalışmalar...

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ekli dosyalar

• ecbs tesis kaydı.pdf
    2.1 MB · Görüntüleme: 1,600
  • ecbs firma kaydı aktarma.pdf
    1.6 MB · Görüntüleme: 1,204
  • UygulamaDestekHattı.pdf
    371 KB · Görüntüleme: 956
Moderatörün son düzenlenenleri:
Bende de kapsam hatası veriyor Isıl güçlerde yuvarlama yapıyor örneğin 0,5 yazıyorum 1 mw yapıyor 0,4 yazıyorum 0 yazıyor sizde de olmadı mı o sorun

Explorer dan ben bir imza atabilmiştim. Crome dan atamadım hiç resmi yazı yazın il müdürlüğüne derim ve bakanlığa da sayfanızdan sorun bildirim az önce görüştüm bakanlık ile mail atın zaten sorunlar var dedi gecikmeden sıkıntı yaşamazsınız dedi ama ben geçtiğimiz haftalarda durumu belirtir resmi yazıyı yazmıştım.

MERHABA ARKADAŞLAR,
BENDE DE İMZALAMA SIRASINDA "VERİ TRANSVERİ BAŞARISIZ. BEKLENMEYEN BİR HATA OLUŞTU YAZIYOR.
İMZA İŞLERİNİ HANGİ TARAYICIDAN YAPIYORSUNUZ.

Arkadaşlar merhabalar,
Normalde ilk adım firmayı aktifleştirmek daha sonra tesisleri ECBS'ye aktarmak ama firma aşağıdaki gibi aktifleştirilebilecek firma listesinde onaylı olarak gözüküyor fakat herhangi bir işlem yapılmıyor. Aktifleştirilmiyor yani dolayısı ile tesisi ECBS'ye aktarmayı da yapamıyorum. Böyle bir sorun yaşayan var mı?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı-firma aktarım.PNG
    Ekran Alıntısı-firma aktarım.PNG
    68.2 KB · Görüntüleme: 71
@hilalparslan

bende de olmuştu kendimi yetkili kılarak yapmıştım ama böyle onaylı dedi işlem yapamadım bende

@NAZLI2780
Bende lisans başvurusu yapmıştım ama bütün atık kodlarını çıkarmışım gibi gözüküyor. Lisans başvurularında atık kodu seçiminde problem var.

@Funda Gürsoy Özkocacık

burda 6 tane görünen firma kısmında tesis kısmına gel uygulamalar orda

Merhaba arkadaşlar vize yenileme çevre eğitimine katıldım sertifikamı indirdim fakat şöyle bir sayfa çıktı

1529864795165.png

Sadece vize yenileme başvuru ücreti 280 tl yi yatırıp süresi uzatılan çevre görevlisi belgemi alıcam.
EĞİTİME KATILMADIĞIMI YAZIOR OYSAKİ KATILDIM.
SİZDE DE BÖYLE BİR İBARE BULUNUYOR MU SAYFANIZDA???

Arkadaşlar merhaba. Firmalarımdan bir tanesi il müdürlüğünde reddedildi. Ne yapmam gerekiyor? Durum kısmında red yazıyor.

Arkadaşlar Tüzel Kişilik olarak sisteme kayıt edilen Belediye Arıtma Tesisini Kamu Kurumu olarak nasıl değiştirmem gerekiyor sistemde daha önce böyle bir şeyle karşılaşan var mı ? Bakanlığı aradığımda kamu kurumu seçeneğine tıklayın diyorlar ama tıklama işlemi gerçekleşmiyor

@Gizem M.

Bizde de var aynı hata çalışma arkadaşımın mevcut belgesi görünmüyor uzaktan eğitime katılman gerek diyor ama ankara da eğitime katılmıştı. Yeterlik le ilgili mail adresi var oraya mail atıyoruz.

@Arif Öztürk
Biraz önce atık kodu seçebiliyordum şu an seçemiyorum. Ayrıca sistem benim seçmediğim bir sürü atık kodu eklemiş düzeltilmiyorda ne yapılacak bir fikrim yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...