Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Geri gelen mutluluklar

Konu, 'ARŞİV' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

  1. Can Avşar

    Can Avşar Genel Yönetici

    Yeni yıl hediyelerinizi seçerken bir de WWF Türkiye'nin ürünlerine bakın... Gazete kağıdı size bir kalem olarak geri gelse? Ya da bir derginin sayfaları ofisteki masanızda kalemlik olarak dursa? WWF-Türkiye’nin resmi alışveriş sitesi Panda Dükkan’dan alacağınız doğa dostu ürünlerle hem doğaya farklı bir gözle bakacak hem de WWF-Türkiye’nin doğa koruma çalışamarına katkıda bulunmuş olacaksınız. Gündelik yaşamımızda daha az tüketerek, ürünleri yeniden kullanarak ve onları geri dönüştürerek doğal kaynaklar üzerinde yarattığımız baskıyı azaltmak mümkün. WWF-Türkiye; Panda Dükkan’da yer alan doğa dostu ürünlerle doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımını sağlamayı ve doğayla uyumlu ürünlerin kullanımını yaygınlaştırmayı amaçlıyor. Yeni yıla girerken doğa dostu hediyelik ürünler sunan Panda Dükkan’dan geri dönüştürülmüş, geri kazanılmış ve atık miktarını azaltan ürünleri tercih ederek hem sevdiklerinize farklı, şık ve anlamlı bir hediye vermiş hem de doğamızın korunmasına katkıda bulunmuş olacaksınız. Kağıt atıklar değerlendirilerek üretilen resim çerçevelerinden, mısır nişastasından yapılan kalemlere, doğal ömrünü tamamlamış ağaçlardan yapılan bardak altlıkları, kalem, cetvel ve defterlere, yüzde 100 bitkisel ürünlerden üretilen anahtarlık, hesap makinesi, su ile çalışan saat gibi geri dönüşümlü ve bioçözünür ürünlere kadar geniş bir hediye yelpazesi Panda Dükkan’da. Hediyenizi Panda Dükkan’dan alın, yeni yılda doğaya yeniden bakın.

    ofis_001.hlarge.jpg
     

İlginizi Çekebilir

indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.