• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Geri kazanımda adım adım öğrenilecek işler?

goncadgn

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Avrasya Geri Kazanım
merhabalar, ben yeni mezun çevre mühendisiyim. plastik geri kazanım firmasında çalışmaya başladım. fakat ne yapmam gerektiğini nereden başlamam gerektiğini bilmiyorum. mevzuatlar,yönetmelikler,kodlar vs. vs. bana adım adım nereden başlayıp neler öğrenmem gerektiği konusunda yardımcı olabilir misiniz?

çevre izin lisans yönetmeliği, bazı tehlikesiz atıkların geri kazanımı tebliğini okumanızda fayda var. Geri kazanım tesislerinin yükümlülükleri, işletmenin fiziksel şartları vs bakabilirsiniz.

@goncadgn
Hangi tür plastik geri dönüşümü yapıyorsunuz ?

@orhan eskicioğlu
bi nereden başlayacağımı bilebilsem

---- Otomatik olarak birleştirilen çoklu mesaj ----

@Gökalp Minik
PP geri dönüşümünü yapıyoruz.