• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

gıda sektörü, iş güvenliği ve çevre görevlisi

Erdmaktrk

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Yok
Merhaba arkadaşlar, gıda üretim tesisinde isg de veya çevre görevlisi olarak çalışan bir arkadaşa ihtiyacım var, yardımcı olursanız çok sevinirim .

Bana gıda üretim tesislerinde çevre ile ilgili yönetmeliklere dayalı olarak en çok dikkat edilmesi gereken hususlar ve aynı şekilde iş sağlıgı ve güvenliği konusunda yönemeliklere dayanarak dikkat edilmesi gereken konular lazım. Gıda sektöre yabancıyım internetten araştırmalarım yeterli olmuyor .

şimdiden herkese teşekkür ederim.

akturkerdem@yahoo.com buradan da ulaşabilirsiniz.

Gıda sektöründeki iş güvenliği konusunda şu sıralar benim de araştırmalarım mevcut. Elle tutulur bir şeyler bulduğumda buradan paylaşım yapmaya çalışırım. Siz de edinebildiğiniz bilgi, belge ve dokümanları buradan paylaşırsanız güzel olur.

İyi çalışmalar dilerim,

'' GIDA SEKTÖRÜNDE YER ALAN İŞYERLERİNDE İŞ
SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ UYGULAMALARI ''
T.C. ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI İş Teftiş Kurulu Başkanlığı

İSG ile ilgili bulduğum en net kaynak bu. İşinize yarayabilir.

Teşekkürler iyi çalışmalar.