• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Günün Parçası Vol.3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Beste Nur KARAKAYA Güzel sözmüş. Kötü anılar geçer gider. İyi anılar hem akılda hem kalpte kalıcı olur. Geçmesini istemediğim tek şey babamla ilgili anılar. Onu hep rüyamda görüyorum. Biraz özele gireceğim afedersiniz; rüyamda bir kişi beni kovalıyordu. Sonra babam ortaya çıktı ve beni çukur bir yere götürdü. O çukurun içi görünmeyecek şekilde güzel yeşilliklerle kaplıydı. Bana; seni koruyorum, yoluna emin adımlarla devam et dedi. Sonra beni kovalayan adamı uzaklaştırdı. Bunu neden anlattım bilmiyorum ama güzel anılar hep kalıcı olsun ?

Hikayesi olan şarkılar hep güzeldir Vol 4 ;

1987 temmuz'unda, Tacoma'da on dört yaşında bir kız çocuğu, gerald friend isimli bi herif tarafından kaçırılır. adam, küçük kızı evinin tavanına ters şekilde astıktan sonra ona, günler sürecek bir tecavüz ve işkence girişiminde bulunur. işkence aracı olarak tıraş makinesi, deri kırbaç, sıcak mum gibi psikopat objeler kullanmıştır. ve daha sonra birgün, arabada beraber giderlerken arabanın benzini biter. bunu fırsat bilen kız, bir yolunu bulup kaçar ve kurtulur. adam ömür boyu hapse mahkum edilmek üzere tutuklanır...
ve kurt cobain olaydan o kadar etkilenir ki, bunu bir şarkı haline getirmeye karar verir. zaten birçok şarkısında tecavüz konusunu işleyen cobain, küçük kızın hikayesini de o kervana katmaktan çekinmez.. kızın ve şarkının adı, polly 'dir...

"your dirty wings
let me take a ride "

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...