• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri vol.4

Özgün Yağız ÖZGÖREN

Danışmanlık Grup Lideri
Yönetim Grubu
Danışmanlık Grubu
Yönetim Grubu
Firma
Nilsu Çevre Danışmanlık
Herkesse Merhaba ,

Diğer konunun fazla dolması nedeniyle ilan paylaşımı ve takibini buradan sürdüreceğiz.

Bilginize ...

Gebze lokasyonlarımızda bulunan depolarımızda çalışmak üzere; Mühendislik/Teknik Fakülte Mezunu veya deneyim yoluyla eşdeğerine sahip,
👷‍♀️👷C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı arıyoruz.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Merhaba arkadaşlar;

Çevre Danışmanlık Hizmetleri, Atıksu Arıtma Projelendirme ve İşletilmesi konularında faaliyet gösteren firmamıza 1 kişi Tercihen Bayan Çevre Mühendisi personel alımı yapılacaktır. İlgilenen arkadaşların aşağıda yer alan mail adresine öz geçmişlerini göndermelerini rica ederiz.

cagri.dokmecioglu@yesilmenderes.com
Tel: 0536 875 8161
Çağrı DÖKMECİOĞLU
Çevre Mühendisi-Şirket Yetkilisi

YEŞİL MENDERES ARITMA SİSTEMLERİ ÇEVRE DAN. HİZ. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Atatürk Mah. Ulus Meydanı No:49/2 Ödemiş İZMİR
0232 5991122

Çevre Arıtım Arıtma Sistemleri San ve Tic.Ltd. Şti.
* ÇORLU / TEKİRDAĞ
* Çevre Yönetimi Hizmeti Yeterlik Belgesi Olan
* Çevre Danışmanlığı Sektöründe En Az 3 Yıl ve üzeri Tecrübeli ,
* Office Programlarına Hakim
* Çalışma Arkadaşı Arayışımız Mevcuttur
* İlgilenen Arkadaşların;
* info@cevrearitim.com.tr Adresine Fotoğraflı Özgeçmişlerini Göndermeleri Rica Olunur veya tel no: 0282 673 49 70 iletişime geçebilirler.

Niğde Bor Osb de bulunan Geri Dönüşüm tesisimize Erkek Çevre Mühendisi aramaktayız.
İletişim : 0541 490 2007

Kocaeli ili, Gebze ilçesinde (Sultan Orhan Mah. 1154 sok. No: 1/3 Gebze/KOCAELİ) bulunan Çevre Danışmanlık firmamızda çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz.

Üniversitelerin Çevre Mühendisliği Bölümünden Mezun,
Mesleğinde tecrübeli/tecrübesiz,
İzmit/Gebze İlçelerinde ikamet eden,
Çevre Yönetimi Hizmeti Belgesine sahip,
Aktif olarak sahada ve ofiste olabilecek,
B sınıfı ehliyeti olan (Aktif araç kullanabilen),
Planlama, Koordinasyon ve zaman yönetimi becerileri gelişmiş,
Analitik düşünen ve pratik çözüm üretebilen, karar verebilme becerilerine sahip,
Temsil, ikna ve pratik çözüm üretebilen, karar verebilme becerilerine sahip,
Diksiyonu düzgün, İnsan ilişkilerinde başarılı ve iletişimi güçlü
Dosya ve iş takiplerinde prensip sahibi,
MS Office programlarına hakim,
Öğrenmeye ve gelişmeye açık,

İlgilenen adayların cv’ lerini serkan@organizecevre.com.tr adresine mail atmaları yeterlidir.
Bilgi için Tel: +90(262) 642 19 19

Çevre Arıtım Arıtma Sistemleri San ve Tic.Ltd. Şti.
* ÇORLU / TEKİRDAĞ
* Çevre Yönetimi Hizmeti Yeterlik Belgesi Olan
* Arıtma tesisleri hakkında bilgi sahibi
* Office Programlarına Hakim
* Çalışma Arkadaşı Arayışımız Mevcuttur
* İlgilenen Arkadaşların;
* info@cevrearitim.com.tr Adresine Fotoğraflı Özgeçmişlerini Göndermeleri Rica Olunur veya tel no: 0282 673 49 70 iletişime geçebilirler.

Herkese merhaba,
Çevre mühendisi olarak aktif iş arayışındayım. 3 yıldır çevre mühendisi olarak çalışmaktayım.
1,5 yıl Çevre laboratuvarında analiz ve raporlama sorumlusu olarak görev aldım.6 ay çed firmasında çalıştım ve halen dışardan çed raporu yazıyorum. 2022 Ağustondan bu yana 2000 m3/gün debiye sahip endüstriyel atıksu arıtma tesisinde analiz sorumlusu ve şef yardımcısı olarak görev almaktayım.ISO 9001,14001,45001 belgelerim bulunmaktadır. İlgilenen kişilere cv iletebilirim. Desteklerinizi beklemekteyim.
Teşekkürler.

Herkese merhaba,
Çevre mühendisi olarak aktif iş arayışındayım. 3 yıldır çevre mühendisi olarak çalışmaktayım.
1,5 yıl Çevre laboratuvarında analiz ve raporlama sorumlusu olarak görev aldım.6 ay çed firmasında çalıştım ve halen dışardan çed raporu yazıyorum. 2022 Ağustondan bu yana 2000 m3/gün debiye sahip endüstriyel atıksu arıtma tesisinde analiz sorumlusu ve şef yardımcısı olarak görev almaktayım.ISO 9001,14001,45001 belgelerim bulunmaktadır. İlgilenen kişilere cv iletebilirim. Desteklerinizi beklemekteyim.
Teşekkürler.

İlan Sahibi Firma
MÜGE POLAT ÇEVRE DANIŞMANLIK FİRMASI
İş Tanımı
Çevre danışmanlık firmamız da çalıştırılmak üzere Çevre görevlisi belgesine sahip çevre görevlisi alınacaktır
Aranan Nitelikler
Çevre görevlisi belgesi bulunan veya çevre mühendisi ,
Tokat/Erbaa da ikamet eden,
Seyehat engeli bulunmayan,
Çevre danışmanlık firmalarında 5-3 yıl çalışmış tecrübeli ,
Aktif araç kullanabilen ,
Analitik düşünebilen,
Takım çalışmasına yatkın gelişime açık çalışma arkadaşları aranmaktadır.
Diğer Açıklamalar
Başvuruda bulunmak isteyen adayların , mail adresine özgeçmişlerini göndermeleri rica olunur.

İletişim Bilgileri
T:0545 513 6688
Cumhuriyet mahallesi erek caddesi Ahmet Öztürk plaza 99/9 kat:1
mail:aysun-ayasun@hotmail.com