• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Iller bankasi mulakat

arkadaşlar ben 22 aralıkta sivas için girdim sınava. çok bakındım sınavdan önce nasıl olacak neye çalışayım diye pek bişey bulamadım. Ben yazayım burada dursun :) 22 aralık sabahı iller binkası binasına gittik. önce herkes konferans salonunda toplandı. sonra 5 er kişi okudular listeden ve sınavın olacağı kata çıktık. orda da sırayla isimlerimiz okundu teker teker mülakat salonunu girdik. heyecandan doğru saydıysam kurul 7 kişi idi :) önce bi zarf çektim. en yakındaki kurul üyesine verdim. sonra kağıdı geri verdi. kendinden bahsedermisin dediler.kısaca anlattım.buyrun sorulurı cevaplayın dedi. sorular;

1) maslak tank isale hatlarında hangi amaçla kullanılır?
2)gürültü nedir?
3)Türkiye cumhuriyetinin ilk barajı nedir?

kurul bazen verdiğiniz cevapları irdeliyor konuyla ilgili bikaç daha soru soruyor.daha sonrada kurumumuzla ilgili neler biliyorsun tarzında bir soru yönlendirdiler.mülakat bitiyor. salondan çıkıyosunuz yaaaa ben bunu biliyodum tüh keşke şunudu söyleseydim diyosunuz ama artık çok geç :) sorular tamamiyle şans. en iyi bildiğiniz yerdende olabilir, hiç ummadığınız yerdende. nasip hayırlısı olsun bakalım :)