• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İMAR YÖNETMELİĞİ VE GERİ DÖNÜŞÜM

mfyldz

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
8 Nisan 2020
Şehir
Samsun
Firma
Kamu
YENİ YAPILACAK KONUTLARA GERİ DÖNÜŞÜM KUTULARININ KONULMASI YÖNÜNDE ZORUNLULUK OLMASI İÇİN İMAR YÖNETMELİĞİNE MADDE EKLENMESİ GİBİ BİRŞEY MÜMKÜN MÜDÜR ?! BÖYLE BİRŞEYİ GERÇEKLEŞTİREN İL VAR MIDIR ACABA ?
 
Böyle birşey hiç duymadım fakat böyle bir zorunluluk getirilebileceğini de sanmıyorum. İlgili belediye sorumluluğunda olarak belirli noktalara bu tarz noktalar koyulup ayrıştırılması sağlanabilir bunun dışında konutlarla ilgili böyle bir zorunluluk getirilmeye kalkıldığında çok fazla tepki gelecektir.
 
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
mfyldzÜstadım Merhaba,

Bazı belediyeler yeni yapılan konut inşaatlarında daire sayısını baz alarak yer altı çöp konteyner yapılmasını istiyor ve buna istinaden iskan veriyor. Örneğin 20 daire ve üstünde yapılacak konutlar baz alınarak müteahhitler yer altı çöp konteyner yaptırmak zorundadır. Bunun için belediyeler encümen kararı aldırıyor. Böyle bir işleyiş var.
 
Üst