Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Imza yetkisi

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Burak Ersin tarafından paylaşıldı.

 1. Burak Ersin

  Burak Ersin CMNet Üyesi

  Çevre Mühendisi olarak mezun olduktan sonra neyle ilgili bir imza yetkimiz var ? Ne yapınca neyle ilgili bir yetkimiz daha oluyor vs ?
  Ben Çevre Mühendisliğinden yeni mezun oldum EÜAŞ'ta (Keban Barajı) memur olarak çalışıyorum kurumun açacağı Ünvan değişikliği sınavıyla Mühendislik kadrosuna geçebiliyorum...Bizim kurumda Test Müdür Yardımcılığı diye bir bölüm açıldı...Burada genelde Trafo yağ analizleri yapılıyor burada yapılan analizlede imza yetkim olur mu? Çevre Mühendisi olarak Analizleri ben yapabilr miyim?
  Tecrübeli ve/veya bilgili arkadaşlar yorum yaparlarsa iyi olacaktır...TEŞEKKÜRLER
   
 2. Nuri Kartal

  Nuri Kartal CMNet Üyesi


  Bu trafo analizlerinin kategorisini belirleme gibi bir yetkiniz yok bunu sadece bakanlıktan akredite olmuş laboratuvarlar tarafından yapılabiliyor. Sizin sadece bu laboratuvarları belirlemede ve numunenin alınmasına izin verme gibi bir yetkiniz var. Ama iç denetleme anlamında analiz yapabilirsiniz ama bakanlıkça hiç bir geçerliliği olmaz
   
  Burak Ersin bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...