• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

kagan517

Kayıtlı Kullanıcı
Selam arkadaşlar,
Yaklaşık 10-12 yıllık samsung smart tv kullanıyoru bu 3d modellerinden. Tv ana kartında arıza yaptığı için tamir yerine değişim yaptırdım yani yeni ana kart takıldı. Bozulmadan önce SMART IPTV programı ile birlikte IPTVBOXPRO firmasından hizmet alıyordum. Fakat yeni ana kart takıldıktan sonra SMART IPTV programını kurmak istediğide smart hub bölümünde bulamıyorum. Samsungu aradım program seneler önce listelerinde çıkartılmış anlaşmaları bitmiş ama eski alanlar olunca haliyle onlarda ömür boyu ödeme yaptığım için silinmiyormuş Fakat ana kart komple değişince bir tür tv komple değişmiş gibi bir durum.

IPTVBOXPRO firmasına sordum onlarda ANDROID TV BOX almamı önerdiler ama net detay vermediler. Sebebide kendileri bir marka model önerirler ve sonra bir sorun yaşarsam onları bu sorundan mesul tutabiliri siz bana dediğiniz diye vs vs. Tamam kendilerine göre haklılar sadece fikir edinmek istiyorum. Verilen bilgilere görr 4GB RAM ve ANDROID 10 ve üzeri özelliği olan bir cihaz dediler. IPTV Box Tavsiye ve Öneri yapabilecek arkadaşlar var mı acdaba?

İyi forumlar.

Youtube ta scroll diye bir kanal var güzel incelemeler yapıyor. Ben markasız bir anroid box almıştım o bile çok işimi görüyordu. Nvidia nın bir ürünü vardı bununla ilgili hiç kötü yorum görmedim ama fiyatı hep piyasanın üzeriydi.

Bizde Xiaomi'nin 2 GB ramli eski bi ürün var ayrıca Google Chromecast kullanıyoruz.. Gayet memnunuz.. Bence 4 gb ram ve üzeri bi şey alıp geçin.. Google hesabı üzeri kurulumlar olacağı için çok önemli olduğunu düşünmüyorum.. Hızlı olsun, dayanıklı olsun yeterli

Hocam Vontar isimli bir marka daha varama güncelleme almıyor. Baran arkadaşın dediği gibi Mi Firestick 4K modelini kullanabilirsin sonuçta destek vs var birde bende kullanıcısıyım iptvboxpro firmasının kendi android uygulamasını sorunsuz çalıştıran cihazlardan birisidir.