• CMNet Online Söyleşiler #1 - Artemis Arıtım insan kaynakları müdürü Sayın Hakan Maden ile Kariyer Basamakları ile başlıyoruz.
    Tarih: 16 Temmuz 2020 Perşembe
    Saat: 20.30

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

H. Mustafa Pekçetin

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
hmpekcetin.tumblr.com
Firma
Yeşil Çevre Enerji
Hangi İl?
Hangi sektörde çalışmak istiyor?
Danışmanlıkta çalışacaksa İzmir için ve 3 yıllık tecrübe varsa İstanbul için görüşebiliriz.

Selim celik

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
semacev
Arkadaslar TUPRAS ta kariyer nette ilan var batmana cevre muhendisi alimi var herkes bas vursun

Ebru ZEYBEK ÇENGEL

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Bakioğlu holding
Merhaba ben yeni mezunum ve çevre görevlisi belgesi almak istiyorum . Bakanlığı aradığımda yasa için karar çıktı cumhurbaşkanlığı onayı bekleniyor 2 ay sonra yürürlüğe giricek dediler . 2 ay ne yapıcak çevre görevlisi belgesi olmayanlar ? Konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi ? Ayrıca bnde izmirliyim ve iş arıyorum .

E.KAYA

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
hangi ili düşünüyor arkadaşın yada yaşıyor. samsun için iş arayan bilgileri çok geliyor bana. ama maaş konusunda beklentisi nedir o da önemli

H. Mustafa Pekçetin

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
hmpekcetin.tumblr.com
Firma
Yeşil Çevre Enerji
@Nuri Ünal
Evet güzel olur.
İzmirde çalışacak Danışmanlık hükümlerine hakim Çevre Danışmanı arkadaş arıyoruz. İlgililere ilanen duyurulur:)

S

Silinmiş üye 6722

Ben iş arayan Çevre Mühendislerine mesleki tavsiyelerde bulunmanın burada iş bulmalarından daha faydalı olacağını düşünüyorum. Öncelikle ne aradığınızı iyi bilin ve var olana uyum sağlamaktansa kendiniz için var olana yönelin. Hayalleriniz, hevesleriniz ve idealleriniz erken vakitlerde son bulmasın. Çevre Mühendisi olarak 2000-3000-4000 vb. maaşlar alabilmenin yolu 3 yıllık tecrübeden değil var olan sistemin değişmesinden geçer. Sen Çevre Görevlisi olduğun zaman sistemin bir parçası olacak, herkes yiyecek sen çalışacaksın. Mesele bu sisteme dur demektir. Eğer iş bulayım bitsin mantığındaysan hayata 10 yıl geç atılmaya razı olmuşsun demektir. Herkes için hayırlısı olsun.

Gülay

Yönetim Grubu
Firma
Türkkan Yağ San ve Tic. A.Ş.
mezuniyet yılı, ikamet ilçesi, maaş beklentisi, daha önceki tecrübelerini bilebilseydik iyi olurdu.Gebze ve çevresinde ikamet eden çevre mühendisi aranmaktadır arkadaşlar, tercihen yeni mezun yada 1 yıllık tecrübe.

Nuri Ünal

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Gölpazarı Belediyesi
Bende çevre teknikeriyim arkadaşlar :) es geçmeyin bilecik taraflarında lazım olursa es geçmeyin :)

asdfghjkl

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
bghdfgh
Askerden döndüm iş bakıyorum. Şuan görüştüğüm bazı yerler var 2 hafta içinde netleştireceğim. İstanbulda satış üzerine tercihimdir.. Tecrübem var. İlgilenenler özelden mesaj atabilir.

Hüseyin Özçelik

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Ceyda Yönetim Danışmanlık
@Gülay Kudret Birdal hanım gebze çevresinde askerliğini tamamlamış çevre görevlisi belgesi+ c sınıfı igu iş arayan arkadaşım var isterseniz yönlendirelim mail ya da iletişim adresinize

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...