Düşüncelerini Paylaş

Görüşlerinizi katılımcılar ile birlikte değerlendirmeye ne dersin?

CMNet Gündemi

Gündemde olan değerlendirmeler ve son içerikleri kaçırma!..

Bize Ulaşın

Deneyimlerimizi sizlere aktarmak adına sorularınızı bekliyoruz.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
273
Puanlar
68
Website
hmpekcetin.tumblr.com
Firma
Yeşil Çevre Enerji
Hangi İl?
Hangi sektörde çalışmak istiyor?
Danışmanlıkta çalışacaksa İzmir için ve 3 yıllık tecrübe varsa İstanbul için görüşebiliriz.

Tepki
0
Puanlar
1
Firma
Bakioğlu holding
Merhaba ben yeni mezunum ve çevre görevlisi belgesi almak istiyorum . Bakanlığı aradığımda yasa için karar çıktı cumhurbaşkanlığı onayı bekleniyor 2 ay sonra yürürlüğe giricek dediler . 2 ay ne yapıcak çevre görevlisi belgesi olmayanlar ? Konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi ? Ayrıca bnde izmirliyim ve iş arıyorum .

Tepki
273
Puanlar
68
Website
hmpekcetin.tumblr.com
Firma
Yeşil Çevre Enerji
@Nuri Ünal
Evet güzel olur.
İzmirde çalışacak Danışmanlık hükümlerine hakim Çevre Danışmanı arkadaş arıyoruz. İlgililere ilanen duyurulur:)

S

Silinmiş üye 6722

Ben iş arayan Çevre Mühendislerine mesleki tavsiyelerde bulunmanın burada iş bulmalarından daha faydalı olacağını düşünüyorum. Öncelikle ne aradığınızı iyi bilin ve var olana uyum sağlamaktansa kendiniz için var olana yönelin. Hayalleriniz, hevesleriniz ve idealleriniz erken vakitlerde son bulmasın. Çevre Mühendisi olarak 2000-3000-4000 vb. maaşlar alabilmenin yolu 3 yıllık tecrübeden değil var olan sistemin değişmesinden geçer. Sen Çevre Görevlisi olduğun zaman sistemin bir parçası olacak, herkes yiyecek sen çalışacaksın. Mesele bu sisteme dur demektir. Eğer iş bulayım bitsin mantığındaysan hayata 10 yıl geç atılmaya razı olmuşsun demektir. Herkes için hayırlısı olsun.

Gülay

Yönetim Grubu
Yönetim Grubu
Tepki
1.533
Puanlar
168
Firma
Türkkan Yağ San ve Tic. A.Ş.
mezuniyet yılı, ikamet ilçesi, maaş beklentisi, daha önceki tecrübelerini bilebilseydik iyi olurdu.Gebze ve çevresinde ikamet eden çevre mühendisi aranmaktadır arkadaşlar, tercihen yeni mezun yada 1 yıllık tecrübe.

asdfghjkl

Daimi üye
Tepki
271
Puanlar
68
Firma
bghdfgh
Askerden döndüm iş bakıyorum. Şuan görüştüğüm bazı yerler var 2 hafta içinde netleştireceğim. İstanbulda satış üzerine tercihimdir.. Tecrübem var. İlgilenenler özelden mesaj atabilir.

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı