• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Is there anyone can solve this problem?

media%2F41f%2F41f061e6-c9f5-495e-b93d-85434bb88f51%2Fimage

Please, make required searching on the web, before posting as a question.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

üye oldum fakat ödeme yapmak bir öğrenci için kolay değildir. lütfen bu şekilde yardımcı olmayın teşekkürler
[automerge]1587381173[/automerge]
chegg e zaten üyeyim
[automerge]1587381183[/automerge]
tavrınız kötü

Sizinde mantığınız ve isteyiş tarzınız kötü ama bakın @Murat TÜYLÜ yardımcı olmaya çalışıyor.
Ayrıca rica ediyorum farklı başlıkla açmayınız. Hali hazırda başlığınız zaten bulunmakta.

İs there anyone who can solve the question başlığında size edilen yardıma bir teşekkür bile etmezken tavır sorgulamanız garip geliyor :)

@petekeliffidan -Lütfen sadece işlemleri ile çözen cevap versin..

Lütfen sizde forumda mevcut olan konuları açmayınız.
Zaten bu başlıkta bu soru var.
Sanırım aynı kişisiniz ve farklı hesap ile soruyorsunuz.
Bu nedenle konuyu sileceğim bilginize.

Peki o halde aynı kaynak diyelim.

Lütfen bu soru ile ilgili daha fazla konu açmamanızı rica ediyorum.
Ayrıca sizlere tavsiyem zahmet olmazsa bi türkçeye çevirin bence :)

@minerva @petekeliffidan

@Murat TÜYLÜ Hocam vallahi paylaşımlarınız için ayrıca teşekkürler :) Devam etmenizi umuyoruz ve rica ediyoruz.

Benim aramıza hoşgeldin dememdeki kısım başka , Öğrenci arkadaşlarımızın tavırlarına isyan edenler grubuna hoşgeldin diyorum :D

Not: Üslubunu ve çabasını sarfettikten sonra yardım isteyen öğrenci kardeşlerimi dahil etmiyorum bu söylemlerime :)

Kitabın pdfini paylaşıyorum. Soruları çözemediğim için bu forumdan yardım istemeye karar verdim. Teşekürler. Şu anda öğrenciyim aktif olarak çalışmıyorum.

Ekli dosyalar

• Environmental Systems and Processes_ Principles, Modeling, and Design - Walter J. Weber Jr_.pdf
    28.1 MB · Görüntüleme: 18