Isg belgesi

yasirkalay

Üye
Şehir
İstanbul
Firma
yeni mezun
Sorum kısa ve net, İSG belgesi nereden nasıl alınır?
 

yasirkalay

Üye
Şehir
İstanbul
Firma
yeni mezun
  • Konu sahibi Konu sahibi
  • #5
@eyavuz
google dan derken? çevre görevlisi belgesi gibi bir bakanlık mı yapıyor yoksa akademi dünyadan ücretsiz alınan isg belgesi de var yani bunun yanında da tonla para ve zaman ayırılması istenen akademiler de var bunların hepsinin, aynı şey olmadıkları kesin, nereden nasıl alınır makara yapacağınıza detaylı bilgi verseniz daha iyi olur?

@SelenG
hangi kurs, kim tarafından düzenlenen kurs? kursa kayıt olmadan da sınava katılabiliniyor mu? sınav bakanlık tarafından mı yapılıyor?
 

jn6zo

Daimi üye
@yasirkalay
Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız.
adresinde istediğiniz il üzerine tıkladığınızda açılan listede eğitim kurumu olarak yetki almış firmalardan eğitim almanız gerekmektedir. Süreç konusunda da o firmalardan detaylı bilgi alabilirsiniz.
 

Env Eng

Daimi üye
Şehir
İzmir
Firma
Atıksu Arıtma Tesisi
Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız.
adresinde sağdaki yetkili kuruluşlardan bulunduğun ili ve yetki türü eğitim kurumu olanlardan bir kurs seçip fiyatta anlaşıp uzaktan eğitim, örgün eğitim ve stajını tamamladıktan sonra kurs senin bilgilerini ösym ye gönderir ve sen de ösymnin yaptığı sınavlara katılabilme şansı kazanırsın. Sınavlarda başarılı olursan ücretini yatırıp belgeni alırsın.

Gün itibari ile ortalama;
Kurs = 800 TL
Staj = 200 TL
Sınav = 180 TL
Belge Ücreti = 450 TL
 
Yukarı Alt