• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İsg eğitim ve sınav hakkı

Demet EFE

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
çevre grup çevre danışmanlık
İyi günler arkadaşlar İsg sınav hakkı önceden üç yıl içinde yapılacak olan (her yıl iki sınav ) sınav sayılarını kapsamaktaydı . Şuan bu üç yıl içindeki süreç geçerli mi yoksa eğitim bir kez alıp üç yada dört yıl vb farketmeksizin kazanana kadar aldığımız eğitim geçerli mi . Üç yıl içinde sınava katılıp kazanamayan yada katılamayan adaylar sınava giriş haketmesi için tekrar eğitim Almalı mı . Bilgisi olan yada bu sektörde olan varsa yardımlarınızı bekliyorum .

İsg sınavına giriş hakkı sınırsızlaştırıldı istediğiniz zaman istediğiniz döneme girebiliyorsunuz .
[automerge]1573028572[/automerge]
@Muhammed Kaya eğer yetkili bir kurumdan eğitimi alıp süreci tamamladığınız halde başvuru yapamıyorsanız eğitimi aldığınız kuruma başvurunuz . Onların sizi bildirimde bulunup evraklarınızı teslim etmeleri gerekiyordu yoksa başvuru yetkiniz yok diyor .
Eğitimi de almadıysanız bahar dönemindeki açılacak eğitimlere bakmalısınız.