• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

ISO 9001:2008 Versiyon Farki Bilgilendirme Semineri

Sadiye Yüce

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Sayin Yetkili ,

ISO 9001: 2008 versiyonuyla standart maddelerinde meydana gelen degisikliklerin ve belgelendirme surecinin anlatimini hedefledigimiz seminerimizde sizi de aramizda gormekten memnuniyet duyacagiz.
Bilgilendirme Davetiyesini ekte bulabilirsiniz. Seminere katilmak isteyenlerin ekteki davetiyeyi doldurarak en gec 15.09.2009 tarihine kadar ozgul.sahin@intertek.com adresine gondermelerini rica ederiz. Katilimci sayisi sinirli oldugundan , katilimcilar basvuru onceligine gore seminere kabul edilmektedir.Ayni firmadan maksimum iki katilimci kabul edilecektir.

Evren Efe
Gida Denetim ve Belgelendirme Muduru

Konu Basliklari:

1. ISO 9001 standardinin gecmisi
2. ISO 9001:2008 revizyon sureci
3. ISO 9001:2008 versiyonuyla gerekliliklerde meydana gelen degisiklikler
4. Belgelenmek isteyen firmaların yapmasi gerekenler
5. Belgelendirme proseduru
6. Mevcut belgelerin gecerliligi

Konusmaci: Nurcan Celik- Gida Muhendisi , ISO 9001 , ISO 22000 , BRC-food Bastetkikcisi
Seminer Tarihi: 17.09.2009
Egitim Suresi :13.00-17.00 saatleri arasi
Yer: İntertek Egitim Salonu
Adres: Fatih Cad. Dereboyu Sok. No:4 Kat:2 Halkali 34303 Istanbul
Sorulariniz icin ilgili kisi: Ozgul Sahin – 0 212 4710065( 248)
Seminerimiz ucretsizdir.