• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

İSO sertifikaları hakkında

Can Bartu

CMNet Üyesi
İyi akşamlar, iso 14001 ve 9001 belgeleri mezun olduktan sonra mı alınıyor ? Öyle değilse mezun olmadan alınmalı mıdır ? Mezun olmadan alınması işe yarar diyeceğiniz sertifikalar nelerdir ? Teşekkürler.

Büşra A.

CMNet Üyesi
Mezun olunmadan da alinabilir mezun oluncada alinabilir is bulma konusunda faydali olabilir ancak cok etki ettigini sanmiyorum onun yerine mezun olmadan autocad vb sertifikalar alinabilir

Can Bartu

CMNet Üyesi
Autocad aldım hangi sertifikaları öneriyorsunuz
İyi akşamlar, bu belgeleri almanın faydalı olacağını düşünmüyorum. Yukarıdaki belgeleri isteyen firma görmedin desem yeridir.
Mezun olunmadan da alinabilir mezun oluncada alinabilir is bulma konusunda faydali olabilir ancak cok etki ettigini sanmiyorum onun yerine mezun olmadan autocad vb sertifikalar alinabilir