İzin lisans işlemleri mobil imza

merve akbas

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
arkadaşlar merhaba; gfb başvurusu için sisteme dökümanları yükleyip mobil imza kullanmak istediğimde mobil imzam aktif olduğu halde hata veriyor işlemleri ilerletemiyorum.
daha önce böyle bir durumla karşılaşan oldumu acaba yardımcı olursanız sevinirim.

Dosyalar

Uğur Can

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
mobil imzanızın aktivasyon süresi geçmiş olabilir, iletişim merkeziyle irtibata geçip sorabilirsiniz

Büşra Arık

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
arkadaşlar merhaba; gfb başvurusu için sisteme dökümanları yükleyip mobil imza kullanmak istediğimde mobil imzam aktif olduğu halde hata veriyor işlemleri ilerletemiyorum.
daha önce böyle bir durumla karşılaşan oldumu acaba yardımcı olursanız sevinirim.
bende de böyle olmuştu ertesi gün tekrar denedim oldu, sanırım sistem arada hata veriyor..

merve akbas

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
@Uğur Can @gökhan arslan @Büşra Arık hepinize teker teker teşekkür ederim arkadaşlar.Büşra arkadaşımızın söylediği gibi 1 gün sonra yapabildim.fakat şuanda ayrı bir hata veriyor.Dökümanları yükleyipi imzaladım daha sonra 6.adım olan başvuru formu kısmını doldurdum kaydet dediğimde yine hata bildirim sayfası açılıyor.buda sistemsel bir sıkıntı mı 2 gündür uğraşıyorum hala aynı

Uğur Can

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
sistemseldir o, bakanlığın teknik destek birimine ekran görüntüsü atıp yardım isteyebilirsin

alisaka

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
@Uğur Can @gökhan arslan @Büşra Arık hepinize teker teker teşekkür ederim arkadaşlar.Büşra arkadaşımızın söylediği gibi 1 gün sonra yapabildim.fakat şuanda ayrı bir hata veriyor.Dökümanları yükleyipi imzaladım daha sonra 6.adım olan başvuru formu kısmını doldurdum kaydet dediğimde yine hata bildirim sayfası açılıyor.buda sistemsel bir sıkıntı mı 2 gündür uğraşıyorum hala aynı
sanırım SGK iş yeri numarası yerinde hiç bir şey yazmıyor. ÇBS den girip bilgileri güncelleyerek SGK iş yeri numarasını yaz ve tekrar dene başvuru formunu göndermeyi.

merve akbas

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
ÇBS SGK numrası yazıyordu ama yinede onuda düzelttim tekrar denedim sonuç aynı:( @alisaka

alisaka

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
ÇBS SGK numrası yazıyordu ama yinede onuda düzelttim tekrar denedim sonuç aynı:( @alisaka
başvuru formunun ekran görüntüsünü paylaşabilir misin ? imza ile ya da sistem ile ilgili herhangi bir sorun olduğunu sanmıyorum . 6. adıma kadar geldiysen onları aşmışsın demektir.

merve akbas

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
başka bir pcden deneyince oldu @alisaka

gökhan arslan

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
büyük ihtimalle java ile alakalı bir sorun öncesinde de söylediğim gibi.

rabiakoc

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
arkadaşlar merhaba
belge başvurusu yapıcam fakat belgelerini yükledikten sonra e imzayı seçiyorum imzala diyorum kalıyor öyle ne yapmam gerek yardımcı olabilecek olan varmı?

alisaka

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
arkadaşlar merhaba
belge başvurusu yapıcam fakat belgelerini yükledikten sonra e imzayı seçiyorum imzala diyorum kalıyor öyle ne yapmam gerek yardımcı olabilecek olan varmı?
internet explorer dan mı giriyorsunuz ?

alisaka

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
muhtemelen java ile ilgili bir problemin var onun için güncel versiyonunu yükle öyle dene, o da olmazsa elektronik imza kurulumunda bir sıkıntı olabilir. Markasına göre uzaktan destek programları var onlardan yardım alabilirsiniz.

merve akbas

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
@rabiakoc chromedan deneyin ben tüm işlemlerimi chromedan yapıyorum artık ve hiçbir problemle karşılaşmadım

H.Yet

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Merhabalar;

Ekteki hatayı almaktayım. Neden olabilir ?

Versiyonlar son sürümdür.

1520325270181.png

Yukarı Alt