• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kara kuvvetleri komutanlığı çevre mühendisi

• Konuyu başlatan Anonim (a961)
  • Başlangıç tarihi
A

Anonim (a961)

Merhaba,
Kara Kuvvetleri Komutanlığında Çevre Mühendisleri ne iş yapıyor acaba, nasıl bir görev veriliyor bilgisi olan var mı?

Anonim (a961)
Yedek Subay mısınız Memur musunuz?

Yedek Subaysanız sınıfınıza göre değişmekle birlikte üstteki espiri gibi bir durum yaşanabilir. Meslekçi olarak sınıflandırıldım ve askeri terimle katılış yaptım fakat uzun sürmeden birkaç yıl önce çürüğe çıkarıldım ve hali hazırda hukuki mücadelem başka bir tarafta sürüyor.

Yok Sivil Memur iseniz, engelli de olabilir, Hava Kuvvetleri yakın zamanda Merkeziden almıştı, TSK Çevre Denetim Yön. bulunur. Mevcut Yönetmelik yürürlükte. Geçmişte de bu tarz sorular gelmiş olup, genellikle ihalelere bakıyorlar.

K.K.K'de birimimize bağlı olarak ciddi yükünüz olabilir, daha az olabilir onu bilemem.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Saygılarımla.

Son düzenleme: