• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Karışık belediye atık beyanı

Mert_keskin

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
yok
Arkadaşlar merhaba karışık belediye kodu 200301 yazıp işleme kodunu D5 olarak alıyorum ama bursa katı atık tesisi çıkmıyor işlem kodunu mu ? Değiştirmiyelim

Galiba lisans ile alakalı bir sıkıntı var. Ben de 190801 kodlu atıklarım için Bursa katı Atık tesisi için beyan yapamıyorum. Bunu nasıl çözebiliriz?

Merhaba, 2022 beyanında 133602 - BURSA BÜYÜKSEHIR BELEDIYESI YENIKENT KATI ATIK DEPOLAMA ALANI olarak beyan edilmiş. Dediğiniz gibi bu sene gözükmüyor. Çözüm bulanlar paylaşırsa sevinirim.