Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

katı atık stajı

Konu, 'ARŞİV' kısmında batur tarafından paylaşıldı.

1. batur

batur CMNet Üyesi

Arkadaşlar ben i 3.sınıf öğrencisiyim, lab stajı yapmak istiyorum ve bunuda katı atık üzerine yapmak istiyorum.Bana önerebilceğiniz staj yerleri varmı? Varsa çok makbule geçer:D

Not:İstanbul ve Ankara tercihimdir:)

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu Site Kurucusu

katı atık konusunda sana yardımcı olabilecek arkadaşlar var sanırım ama labları var mı bilmiyorum?

3. batur

batur CMNet Üyesi

tamam rica etsem sen bi konuşabilirmisin onlarla,senden haber bekliyorum

4. batur

batur CMNet Üyesi

fatih bey arkadaşlarınızla konuştunuzmu merak ettim hala bi haber çıkmadıda:D

5. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu Site Kurucusu

Batur vallahi unutmuştum ne yalan söliyim ama az evvel konuştum. seni arkadaşa yönlendiriyorum. Telefon numarasını özel mesajla gönderiyorum. Ara selamımı söyle..

İlginizi Çekebilir

TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.