• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

katı atık transfer istasyonları

cevrezgi12

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
bartın üniversitesi
arkadaşlar proje ödevi için katı atık transfer istasyonları hakkında internette bilgiler topladım lakin yeterli gelmediğini gördüm. bunun için dosyama eklemek için geniş bilgiler bulabileceğim bir site veya elinizde mevcut pdf varsa yardımcı olabilir misiniz geniş bir bilgi birikimine ihtiyacım var.

@Süleyman Doğan

Katılıyorum ve farkındayım zaten birkaç gün önce de aynı şey oldu ve bu durum gerçekten can sıkıyor. Halbuki şuraya paylaşılsa da bütün insanlar yararlansa, foruma hiç olmazsa katkı sağlanmış olsa mesela ne olur? Gerçekten kötü mü olur, anlamıyorum.

@Melih Coşar @Fatih Özcan acilen bu konuyla ilgili kural getirilmeli. Birkaç gün önce de aynı şey oldu. Gelen geçen mail verirsen yollarım diyor, peki o zaman forum neden var?

Son olarak şunu söyleyeceğim. Bu site için yıllarca emek verildi neredeyse 10 sene olacak ve bunca emeğe böyle yazık edilmemeli.