• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Katı atıkların sera gazı emisyonu hesabı

aybukekaya

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 Kas 2020
Konular
2
Mesajlar
4
Tepki puanı
0
Şehir
Eskişehir
Firma
öğrenci
Merhabalar,

Almış olduğum katı atık yönetimi projesi dersi için, il bazında sera gazı envanter raporlarına göre "Atık" başlığı altındaki sera gazı emisyonlarını senaryolara göre hesaplamam gerekiyor. GPC Protokolünü ve IPCC klavuzunu baz alarak hesaplamaya çalışıyorum fakat çok teorik geliyor. Herhangi bir hesaplama örneği olmadığı için doğru veya yanlış yaptığımı anlayamıyorum. Elinde hesaplamaları içeren dökümanı olan biri varsa paylaşırsa çok memnun olurum.

Teşekkürler, iyi günler dilerim.
 
Üst