• Sayın Üyeler,

  Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

  Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

seragazı

 1. H

  Sera gazı ve enerji tasarruf prosedürleri

  merhaba, enerji tasarruf prosedürleri ve çevre hedeflerine sera gazını eklemem gerekiyor daha önce hazırlayan var mı? yardımcı olabilir misiniz?
 2. Erkam Haksal

  Haberler 2021 yılı sera gazı emisyon i̇statistikleri açıklandı - tüi̇k

  TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU ülkemizin 2021 yılına ait #seragazıemisyon istatistiklerini yayımladı. 📈 2021 yılı toplam sera gazı emisyonu bir önceki yıla göre %7,7 artış ile 564,4 Mt CO2 eşdeğer olarak hesaplanmış. 👥 Kişi başı toplam sera gazı emisyonu ise 6,7 ton CO2 eşdeğer olarak hesaplanmış...
 3. A

  Katı atıkların sera gazı emisyonu hesabı

  Merhabalar, Almış olduğum katı atık yönetimi projesi dersi için, il bazında sera gazı envanter raporlarına göre "Atık" başlığı altındaki sera gazı emisyonlarını senaryolara göre hesaplamam gerekiyor. GPC Protokolünü ve IPCC klavuzunu baz alarak hesaplamaya çalışıyorum fakat çok teorik geliyor...
Üst