• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kompost Tesisleri

E

egric

Merhaba arkadaslar ; sitenizi bir arkadasim tavsiye etti, basarilar diliyorum öncelikle..

Bi sorum olacaktı sizlere..Türkiye'deki kompost tesislerinin yerlerini öğrenmem bildiklerinizi paylaşırsanız cok sevınırım..

kolay gelsın..

Hoşgeldiniz, öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Benim bildiğim lisanslı firma olarak,

133GDTL2007 Kompozit 18.10.2007 18.10.2010
YEKASAN YENİDEN KAZANMA SAN. VE TİC. AŞ.
Kemalpaşa Organize Sanayi BölgesiUlucak Kırovası Mevkii İZMİR
Mahir AKINCI
02328777698 02328777699
1.986 ton/yıl

234GDTL2009 Kompozit 23.03.2009 23.03.2012
RETEK SELÜLOZ GERİ KAZANIM ENDÜSTRİSİ SANAYİ VE TİC. A.Ş.
Yeni Sanayi Mahallesi Sanayi Sitesi F1 Blok Karşısı Nazilli/AYDIN
Salih ERDENSOY
0 256 316 13 00 0 256 316 13 01

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

merahaba ;

Türkiyede ilk yapılan ve halen faailyette bulanan istanbul avrupa yaksında kemerburgaz katı atık düzenli depolama tesisi yanındaki İÇTAŞ A.Ş. kurduğu kemerburgaz kompost tesisi mevcuttur. halen işletilmektedir. fırsatınız ve imkanınız varsa gezmenizi tavsiye ederim. saygılar.

Şenol YILDIZ, Esra ÖLMEZ, Alpaslan KİRİŞ adlı araştırmacıların KOMPOST TEKNOLOJİLERİ VE İSTANBUL’DAKİ UYGULAMALARI İSTAÇ A.Ş Haziran 2009 da bir sempozyumda yaptıkları sunumda •İstanbul, İzmir, Antalya, Mersin, Kemer, Giresun, Turgutlu, Edirne ve Yalova
•olmak üzere dokuz kompost tesisi olduğu bildirilmiştir. Nazilli ile birlikte 10 olduğunu söyleyebiliriz.

.

biosun pamukova entegre katı atık tesisinde de kompost üretilmektedir 2014 yılı içinde de Biosun Bilecik Belediyeler Birliği Entegre KAtı Atık Yönetim Tesisi kurulacaktır. bilgilerinize