Kpss 2018

Kübra Kayapınar

Daimi üye
Başlık
3
Tepki
376
@makkikosan

Herkese günaydın,

Benim puanım 84, sıralamam 207. Sanırım az biraz fikir verebilir. ?
2020 de bize göz kırpıyor. Ömrüm ders çalışarak geçecek galiba. ?

Başlık
1
Tepki
0
@Ferhat Elçi
Ferhat Bey ne zaman ve nereye alım olacak bu konuda bir bilginiz var mı?
teşekkürler

Okan Türe

Daimi üye
Başlık
2
Tepki
560
Mezuniyet
2011—12
@hayalperest
Sınava girmek isteyen adaylar başvurularını 03/12/2018–10/12/2018 tarihleri arasında
Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız.
adresi üzerinden elektronik ortamda başvuru formunu doldurarak gerçekleştirecektir.

Dosyalar

Başlık
1
Tepki
0
@Okan Türe
@Zehra Yenideniz
Teşekkürler Fakat ben 24 sayısını görünce farklı bir yer diye düşündüm İSKİ 20 Çevre Mühendisi almıyor mu?
ben 60, sıradayım

Merhabalar
Savunma Bakanlığının alımı için ben Eskişehir yazmak istiyorum 60. sıradayım başka düşünen var mı?
ve Merkezi alım olacak diye bir haber duydunuz mu hiç

HTM

Daimi üye
Başlık
1
Tepki
57
Mezuniyet
2017—18
@Yunus Emre Kapkara
Siz Aksaray üni mezunu musunuz

Mustafa Bolat

Daimi üye
Başlık
18
Tepki
133
yakında zaten bu bölüm 3-5 üniversitede kalır , çünkü bu gidişle kimse tercih etmeyecek zaten etmiyor. bizim gibi bu mesleğe giren ise çıkış yolu arıyor , ya asker ya polis ya kabin memuru vb alanlara yöneliyor. ne diyelim artık su , çevre diye kağıt parçalarında yaşarız.

HTM

Daimi üye
Başlık
1
Tepki
57
Mezuniyet
2017—18
herkes başka alanlara yöneliyor diyorsunuz bizler polis asker olmak için okumadık bu bölümü. sesimizi duyuramıyoruz ve sonuç ortada. gerçekten bölüm kapatılsın önce mezunları eritsin bakanlık.

mrtblgn

Daimi üye
Başlık
5
Tepki
15
Arkadaşlar MSB'ye başvuranlar İSKİ yede başvuru yaptı mı, içinizde iski ye başvuran var mı?

Süheyla DURAN

Daimi üye
Başlık
1
Tepki
92
@Mustafa Bolat
Çevre mühendisliği bölümlerinde açılan öğrenci kontenjanları azaltıldı 2. öğretimler bir çok üniversitede kapatıldı. Bazı okullar hiç öğrenci bile almadı. Demek istediğim şu ki Çevre Mühendisliği bölümü yavaş yavaş azalıyor ama bunun kötü bir şey olduğunu sanmıyorum. Yerden adeta mantar gibi biten bir sürü üniversite var piyasada. Bunun sonucunda da bir sürü işsiz diplomalı vatandaş... Ben gerçekten kaliteli eğitim veren üniversitelerin haricinde diğer bütün okullarda bu bölümün kapatılması taraftarıyım. Bu düşüncem sadece Çevre mühendisliği bölümü için değil hepsi için geçerli üstelik...

Yukarı Alt