• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Medipol Üniversitesi - İK Ödülleri

hakanmaden

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
OYAK
İstanbul Medipol Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi bölümü tarafından Medipol İK Ödülleri yarışması var ve bu yıl 2'incisi düzenlenecek.
32 farklı kategoride İŞ HAYATININ EN'leri" değerlendiriliyor.

bana :) ve/veya Artemis Arıtım'a oylarınızı verebilirsiniz.

şu alanlarda iddialıyız;
  • En çok 'Yeni Mezun Çalıştıran' kurum adayınızı belirtiniz. (8 kişi, 4'ü çekirdekten müdürlüğe yolculuk etti)
  • En çok 'Stajyer Alımı yapan' kurum adayınızı belirtiniz. (22 stajyer, %90'ı çevre mühendisi)
  • En çok 'Çalışılmak İstenen' kurum adayınızı belirtiniz. (Artemis Arıtım, diyen adaylar arttı diye söylüyorum :)
  • En başarılı 'İnsan Kaynakları Uygulaması' kurum adayınızı belirtiniz. (Artemis Arıtım; Mentor-A projemiz sektörde hatta piyasada yok, sadece STK'lar yapıyor)
  • En 'Yeşil İnsan Kaynakları '(Çevre Dostu) kurum adayınızı belirtiniz. (Artemis Arıtım, çevreciyiz :)

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

çok teşekkürler :)
bu ödülü alırsam zaten cevremuhendisleri.net'in ve siz değerli çevre mühendislerinin katkılarıyla olur.