• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

merhaba

kadir kurt

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
İSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
sitedeki herkese slmlar saygılar. siteyi biraz araştırdım çok guzel bilgiler kaliteli paylaşımlar var bu benı çok sevindirdi. Geleceğimle ilgili hangi alanda olursa olsun büyük katkıları olucağına inanıyorum. bilgi paylaşımında bulunan ve birine destek olan herkese teşekkür ederim. Bende Akdeniz Üniversitesi Çevre Mühendisi yenı mezunuyum. saygılarımla Kadir KURT

haklısınız daha yenı yenı aktif olmaya başladım siteye ileri zamanlarda çok guzel olucagını tahmın ediyorum.
bilgi paylaşımı hoş sohbet ve guzel dostluklar hersey var bu sitede tahminımce...