Metcalf and Eddy Wastewater Engineering Treatment and Reuse

gter

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
fatih bey çok teşkkr edrm daha sizin kadar bilgi donanım yok halen ögrenciyim ama faydası olacagına inanıyorum..

cemba82

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Kitabın ingilizcesini okuldayken kütüphaneden alıp çalışırdım ara sıra. Az biraz ingilizcem varsa çevre mühendisliğiyle ilgili kısımlarını bu kitaplara borçluyum diyebilirim. Türkçesinde problemler olması muhtemel. O nedenle öğrenci arkadaşlara tavsiyem, hem bu kitabı fakat bundan daha önce Introduction to Environmental Engineering kitabını edinip yavaş yavaş sözlük eşliğinde çalışmaları. Ben okuldayken kitapları komple bitiremedim ama o zaman yaptığım çalışmanın ne kadar etkili olduğunu şimdi daha iyi anlayabiliyorum.

A

aydinbasaran

türkçe çevirinin düzenlenmiş hali yok değil mi? bu çeviri kimin acaba? bir yiğit olsada bize bu kitabı çevirip ülkemiz mühendislerine basılı olarak kazandırsa
Türk mühendisleri kendilerini geliştirebilseler keşke de, kitabın orjinalini (ingilizcesini) okuyup anlayabilecek ingilizce seviyesine ulaşabilseler.

Serap Töre Çelik

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Arkadaşlar kitap için teşekkürler, tam da bu kitap lazımdı, aradığım gibi buldum :) her zamanki gibi, teşekkürlerrr

Serap Töre Çelik

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Metcalf and Eddy, "Wastewater Engineering: Treatment and Reuse (4th Ed.)"
McGraw-Hill Science/Engineering/Math | ISBN: 0070418780 | March 26, 2002 | PDF | 1848 pages
Kitap paylaşımı için teşekürler , bu arada kitabın ingilizcesini indirebileceğim bir yer var mı ?

Serap Töre Çelik

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Şimdi indirdim bende.
Wastewater engineering treatment and reuse (Metcalf & Eddy)
Fatih Bey,

Ben indiremiyorum kitabın orijinal halini, sisteme ekleyebilir misiniz tekrar ?

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu

Serap Töre Çelik

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Ben de aynı nedenle Türkçesini kullanmak istemedim, en yakın zaman da kendime edineceğim zaten şimdilik acildi biraz sadece.
Bilgi için teşekkür ederim.

syntaxerror

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Is there an English version of this book I could download?

Sordan X14

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
tüh ben 200tl civarında para ödedim pandora kitabevine ödemeseymişim iyiymiş.
well i have payed about 100 u.s. dollars to the pandora bookstore recently, i wish i could fly :)

Türk mühendisleri kendilerini geliştirebilseler keşke de, kitabın orjinalini (ingilizcesini) okuyup anlayabilecek ingilizce seviyesine ulaşabilseler.
cümlede iznin olursa redaksiyon yapcam: Türk mühendisleri kendilerini geliştirebilseler keşke de, kitabın orjinali Türkçe olsa ve diğer dillere çevrilmesi içindeki yeni teknolojiler sebebi ile zorunlu olsa

Deniz Ece Uzunoğulları

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
ODTÜ'nun bookstoreunda 72tl. Genel de dönem başında yok satıyor ama ara dönemde gidip alınabilir. Hem çok büyük paralarda ödemeye gerek yok.

aldemir072

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
elinizde bu kitaptan var mı arkadaşlar türkçe olsa süper olur yoksa da ingilizce de olur azar azar çeviririz artık.
Hazardous Waste Management

Selma_sg

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
kitabın çevirisini yükleyen arkadaşın dönüş yapmasını rica ediyorum birkaç sorum olacaktı

Çiğdem Aksoy

Genel Yönetici
Genel Yönetici
sorularınızı sorun cevaplayacak birileri çıkabilir buyrun sorularınızı alayım demezler vakit kazanmış olursunuz

Geniş Bir Çevreden

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
dediğiniz gibi eksikler var. ama tabii ki teşekkürler.

kitap numaraları falan karışık.

burakakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi

Yukarı Alt