Metcalf and Eddy Wastewater Engineering Treatment and Reuse

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site kurucusu
Başlık
823
Tepki
4.007
Mezuniyet
2006—07
@docercan

20 numaralı mesajda ki link çalışmaktadır. Bilgilerinize..

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site kurucusu
Başlık
823
Tepki
4.007
Mezuniyet
2006—07
ekli dosyayı indirdim rardan çıkardım dosyaları kontrol ettim herhangi bir hata gözükmüyor. Bilgisayarınızda bir problem olabilir.

D

docercan

@Fatih Özcan

Fatih bey 20 nolu mesajdaki eki indirdim 3 farklı bilgisayarda winrar ile çıkarmaya çalıştım fakat açılmıyor.yard. olursanız sevinirim

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site kurucusu
Başlık
823
Tepki
4.007
Mezuniyet
2006—07
Rar içindeki word dosyaları ektedir.

Dosyalar

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site kurucusu
Başlık
823
Tepki
4.007
Mezuniyet
2006—07
Evet maalesef bende de yok. Bir yerden elime geçmişti ama nereden aldım tam hatırlamıyorum. Ek olarak eklenen bölümler tam değil yanlış hatırlamıyorsam. En iyisi kitabın orjinalini almak..

Flashdance

Aktif üye
Başlık
3
Tepki
5
Yüksek lisans sırasında okuduğumuz kitaptı. Hatta kitabın arka kapağında "bu kitap atık su arıtma mühendisliğinin incilidir" gibi bir yazı vardı. Atık su arıtması, tesis modellemesi, suların yeniden kullanımı gibi bir çok konu vardır içinde.
Yani atık su arıtımı ile içinde yok yok :)

Başlık
0
Tepki
0
bizde "kutsal kitap" derdik...hala da öyle gibi,hatta yazarının -george tchobanoglus- olduğu ve soyadının telaffuzunun neredeyse "çobanoğlu" oldugunu farettiğimizde baya eğlenmiştik...sonradan bölüm başkanından öğrendiğimize göre ise sayın çobanoğlu İZMİRden amerikaya göç etmiş bi ailenin oğluymuş,mübadele zamanında sanırım çünkü bayağı yaşlı bi adammiş.
kısacası atıksu artımının kutsal kitabı ve yazarı bildiğin çobanoğlu...:D

gokerkah

Üye
Başlık
0
Tepki
0
Bizde bu kitaba kutsal kitap derdik. Avrupa Birliği için hazırladığımız bir proje için Metcalf & Eddy'nin Avrupa standartlarına göre değil Amerika standartlarına göre hazırlandığından kabul etmeyeceklerini belirttiler. Yaşadığım bir sıkıntı sizinde aklınızda olsun...

Hazel Candan

Daimi üye
Başlık
168
Tepki
55
inanmıyorum Türkçesi varmış :) Süper bir kitap gerçektende.

superjax

Daimi üye
Başlık
4
Tepki
17
türkçe çevirinin düzenlenmiş hali yok değil mi? bu çeviri kimin acaba? bir yiğit olsada bize bu kitabı çevirip ülkemiz mühendislerine basılı olarak kazandırsa

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site kurucusu
Başlık
823
Tepki
4.007
Mezuniyet
2006—07
Türkçe çeviri hem tam değil hemde çevirinin kontrol edilmesi gerekiyor. Sitede çeviri grubu kurduk katılım olmadı. 20 kişilik bir grubumuz olsa bu tarz çalışmalara girmek istiyordum..

Yukarı Alt