• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İngilizce Metcalf and Eddy Wastewater Engineering Treatment and Reuse

lutfi.polat

Kayıtlı Kullanıcı
ww.png
Metcalf and Eddy, "Wastewater Engineering: Treatment and Reuse (4th Ed.)"
McGraw-Hill Science/Engineering/Math | ISBN: 0070418780 | March 26, 2002 | PDF | 1848 pages
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Kitabın önizlemesine
soldaki kapak fotoğrafına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Metcalf-Eddy.zip
    838.1 KB · Görüntüleme: 4,414
Fatih bey kolloidler neden genelde negatif yüklüdür sorusunun 4 maddelik cevabı bu kitapta varmıs. Kıtap bende yok. Bu sorunun cevabı ne bakabilirmisiniz.tesekkurler

Merhaba Fatih Bey ve değerli meslektaşlarım. Almış olduğum bir doktora dersi için kitabın 5. baskısının pdf versiyonuna ihtiyacım var. Sitede bulunan 4. baskı ile bazı farklı konular ve eklenen kısımlar mevcut. Yardımlarınızı bekliyorum. Herkese iyi çalışmalar dilerim.

Arkadaşlar bu paylaşımdakiler tam değil gibi duruyor. Ben size taratılmış halini yolluyorum. Orjinali 1500 küsür sayfa be öyle 824 kb falan değil 32 mb boyutunda site yüklerse paylaşacağım. Belki tarama olduğu için boyut yüksektir ama yinede sitede paylaşılanlar eksik geldi bana

Ekli dosyalar

• Metcalf - eddy.pdf
    32.4 MB · Görüntüleme: 319
22455

Wastewater Engineering: Treatment and Reuse, 5th Edition

INDIR

Kitabı satın almak daha faydalı bence :D pandora kitap evinden aldım sorunsuz 1 haftada geldi

Zaten sipariş üzerine getirtiyorlar kitabı

Değerli Arkadaşlarım, Dostlarım/meslektaşlarım;
metcalf and eddy wastewater engineering 5th edition (son baskısı) kitabı edinmek istiyorum. Nasıl/nereden edinebilirim makul bir fiyata. Görüş ve önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Günaydınlar Hasan Bey; Bana mail adresinizi mail'le bildirebilirseniz, size kitabın PDF ' ni mail' le gönderebilirim.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Lütfen dosya paylaşımı için mail adresi kullanmayınız. İlgili mesaja link eklenmesini isterseniz herkes faydalanabilir.

Bu kitabı 3-5 yıl önce satın aldım. Fakat pdf halini o kadar çok aradım ki anlatamam. İstediğim zaman okuyabileyim diye ama kısmet bugüneymiş. Memur kaldım ben, kurum da değiştiremedim. Mesleğimi yapamıyorum, yaş da kemale erdi ama yine de bulunsun. Hatıra... Klavyeye gözyaşlarım düşüyor şuan ;)