NETCAD

zehra demirci

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Arkadaslar merhaba ,Autocad de altyapı projeleri çizebiliyorum ancak ekstra netcad ogrenmek ıstıyorum . ve içmesuyu projelerini netcad programı uzerınden yapmak ıstıyorum. Yukleme işleminden sonra ayrı bir modül mü gerekıyor.Nasıl bı yol ızlemem gerekıyor yardımcı olursanız sevinirim.

zehra demirci

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Teşekkür ederim ilginiz için , kendi kendime yükleme yapıp proje cıkarmam zor sanırım moduller olmadan lisanlı olarak alıp kullanmam gerekır degıl mı ? Uygulayarak ogrenmem ıcın nasıl yol ızlemem gerekır cunku nerden baslıcagımı da bılmıyorum.

EDTA

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Lisans eğitimi sırasında autocad öğrenmek için websitesine üniversite uzantılı mail adresi ile üye olduğumuz zaman bir yıllık kullanım için lisans veriyordu. Netcad için böyle bişey var mı bilmiyorum lakin eğer varsa öğrenmenize yardımcı olacağı kanaatindeyim.

Süleyman Doğan

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Arkadaşlar NetCAD'te alacağınız en ufak birşey paradır. Lakin sahipleri değişti yabancılar aldı diye biliyorum belki artık güzellikler yaparlar daha kolay kullanım için...

hafssse

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
3 gün bir harıta teknikerinin yanında çizim yaparken öğrenmeye çalıştım. Autocad ten kesinlikle daha kolay. Zaten TÜRKÇE olduğu için aradığın komutu daha çabuk uygulayabiliyosun. Biz ÇED raporları için harita hazırlamıştık. Tek başına çözmen kolay olamayabilir bilen biri ile biraz zaman geçirmelisin az zamanda daha çok ilerleme kaydedersin.