• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Pandemi sürecinde çevre eğitimleri

Mehmet Ali Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
.
Herkese merhaba.

İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde çevre eğitimi ile ilgili ne tür çalışmalar yapıyorsunuz?

Uzaktan eğitim altyapısı bulunanlar var mı? Bu durumu nasıl idare ediyorlar?

Eğitim, seminer gibi durumların ertelenmesi konusunda herhangi bir genelge mevcut mu? Varsa ben gözden kaçırdım. Hangi genelgeyi veya resmi yazıyı baz alıyorsunuz?

İlgilenen herkese şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba, pandemi sürecinde danışmanlık hizmeti veren arkadaşlar eğitim süreçlerini nasıl yürütmektedir? Bizim danışmanlık hizmeti verdiğimiz işletmelerin çoğu eğitim düzenlenmesini istememektedir.Ben de istememeleri olumlu karşılayıp en azından karşılıklı bir eğitim tutanağı oluşturalım ve covid salgını nedeniyle işletme eğitim verilmesini uygun görmediğinden eğitim salgın bitiş süresinde tekrarlanacaktır tarzında bir yazı oluşturup karşılıklı kaşe-imza yapmak istediğimi söyledim.Fakat firmalarım pek olumlu karşılamıyor, sizlerin bu durum karşısında neler yapıyorsunuz?

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
MÜGE1231- Bazı firmalara mecburen eğitim veriyorum. Eğitimi ve kendimi böle böle veriyorum
2- Bahsettiğiniz gibi karşılıklı imza ile çözüyoruz.

Bazı arkadaşlar online eğitim ve videolu eğitimlere geçmişler. Video şeklinde eğitimlerini yapıp firma yetkilisine gönderiyorlar. İmzaları onlar hallediyor ve evrakı sonrasında alıyorlar. Böylelikle firmaya gidip onca kişinin arasına girmenize gerek kalmıyor.

Önceki cevapları görüntüle…
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
MÜGE123Yayımladılar Müge Hanım aşk olsun, hem eğitim hem aylık ziyaret için "gerekli önlemleri alarak yapın" dediler :D Hadi birinde ikisinde aldım, yahu 600 kişi çalışan yer var. Eğitim salonu 10 kişi alıyor. En az 36 kere eğitim düzenlemem lazım gereken sayıyı yakalamam için ve ben risk grubundayım. Elimizi kolumuzu bağladılar cidden, umarım cezasız atlatırız bu dönemi.

Cem YılmazAçıkçası aynı tedirginliği bende yaşıyorum 350 kişilik bir firmam var ve işletme yetkilisi yemekhanede 10'ar kişilik gruplarla sosyal mesafeyi ayarlayarak eğitim verebiliriz dediler.Çalışanlar belki 10'ar kişilik grupta sosyal mesafeye uyacaklar ama ben 500 kişi ile aynı ortamda bulunmuş olacağım.Bu süreçte hem firmalarımızı hemde kendimizi çok zorlamadan iyi bir çözüm yolu bulmamız gerekiyor.