• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim SADAM Geri Kazanim Katilim payi uygulama egitimi

SADAM Geri kazanim katilim payi uygulamali egitim Kayit icin buradan basvurabilirsiniz.
Not: eğitim ücretlidir.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ekli dosyalar

• 79CB5D26-3FB3-47BF-A3DE-477C74513F6F.jpeg
    79CB5D26-3FB3-47BF-A3DE-477C74513F6F.jpeg
    1.1 MB · Görüntüleme: 183
Arkadaş açın yönetmeliği okuyun 400 lira cebinizde kalsın

Son düzenleme:
mühendis arkadaşlar sağolsunlar hazırcı oldukları için eğitimlere gidiyor bunları yapanda meslektaşlarımız maalesef kimse kimseye bedava birşey paylaşmıyor ...

Cmnet olarak Gekapla ugrasan arkadaslarimiz kazansin bence. Fatih hocama diyelim paylasilan rehberler usul esaslar ucretli olsun. Gel vatandas gel :)))

@Fatih Koçak iyiki yapmadınız :) buralar kurtlar sofrası arkadaş çok dikkat etmek lazım ozaman :)

@kkm cmnet de olan arkadaşlar asgari olarak bazı istekleri konu olarak tartışmalarda belli sadece bazı etik değerlere hassasiyetimiz var ...

• Beğen
Tepkiler: kkm
Ben de varım o zaman yıllarını belgelendirmeye vermiş mühendisten GEKAP eğitimi hem de 50 tl :cool: katılımcılara ilk 1 ay ücretsiz danışmanlık hizmeti vardır.

Arkadaşlar öncelikle olumlu ve olumsuz yorumlarınız için teşekkür ederim. forum içinde sorulan sorulara tüm açıklığıyla cevap veriyorum beni takip eden arkadaşlar bunu biliyordur. Bu eğitimin hedefi çevre mühendisleri değil zaten bir çok piyasaya sürenin çevre mühendisi ve danışmanıda yok. Bu firmalarda mali müşavirler, muhasebeciler ve diğer meslek sahipleri bu bildirimleri yapıyor. sizlerde bunu biliyorsunuzdur tahminimce. Bu eğitim ile hedef kitle buradaki paylaşım yaptığımız arkadaşlar değil, anlattığım kısımdır. Benim hazırladığım eğitim mevzuatın uygulamadaki kafaya takılan temel hususlar üzerine ve maliye ayağınıda bu işlerde uzman mali müşavir tarafından anlatılacak olmasıdır. Yine konuyla ilgili burdan da sorulan sorulara cevap vermeye devam ediyor olacağız her zaman olduğu gibi. Bu eğitimi farklı kurumlar gibi 1000- 2000 tl lere yapsaydım etik olma konusunda tartışabilirdik. Otel masrafı vergiler ve ek eğitimci masraflarını hesaplarsanız bana hak vereceksiniz. bu tarz eğitimlere yüzlerce kişi katılmıyor zaten..

Hocam Merhaba ,

Yapılan eğitimlere de ,katılan arkadaşlara da şahsım adına söylüyorum bir sözüm yok olamaz da zaten :)
Ben kendi çerçevemde Çevre Mühendisi olan birinin bir kılavuzu okuyup çıkarım yapabileceği konu için eğitim almasını garipsiyorum ki siz belirttiniz de mesajınızda.
Yoksa yanlış anlaşılmayalım dileyen dilediği eğitimi verir dileyen dilediğine katılır :)

He buradan yaptığımız amiyane tabirle geyikler kimsenin şahsına yönelik değildir bilgisi olsun herkesin .. :)

Serhan bey öncelikle vermiş olduğunuz ve vereceğiniz ücretli ve ücretsiz bütün bilgiler için sizi kutluyorum ve başarılarınızın devamını canı gönülden diliyorum. Bana sorarsanız bilgi en önemli hazinedir. Bu bilgiyi sunumunu yapmak ayrı bir meziyettir. Biz danışmanlık firmalarında çalışan arkadaşlar sektördeki bilgilerimizi ve deneyimlerimizi çok ucuza heba ettiğimiz için sizi anlayamamamız normal. Sizin eğitim de vereceğiniz bir bilgi belkide bir firmayı yada bir Çevre Görevlisi arkadaşı büyük bir cezadan kurtaracaktır. Tabi ki herkesin bir anlama kabiliyeti var yönetmelikleri yorumlama becerisi var ama yönetmeliklerde kaçırılacak 1 noktanın getireceği problemler büyük olabiliyor. Çevre Mühendisleri olarak edindiğimiz bilgileri ve tecrübeleri küçümsememek gerektiğini ve pazarlamasının iyi yapılmasını düşünüyorum. Küçük bir örnek vermek isterim Avukatlar da bizim gibi yönetmelikleri yorumluyorlar fakat avukatların danışma ücret ( sözlü olarak ) 300 tl den başlıyor. Bunun anlamı kazanç kapısı değil emeğin , tecrübenin karşılığıdır.

ne güzel işte keşke her meslektaşınız durumu bu kadar önemesese ve firmasına da önemsetse . Çevre Mühendisi değil mi ya halleder kafasından çıksa da bu firmalar artık çevre konularının anlaşılır olmasının bile zor olduğunu kavrasa . ÖNEMSESE! Eğitimler,seminerler sadece satış ekiplerinin katıldığı yerler olmasa