• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Standard Methods for Examination of Water & Wastewater 20th ed

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Katılım
7 Aralık 2008
Şehir
Yurt Dışı
Firma
ABL Group
Standard Methods for Examination of Water & Wastewater 20th ed

Product Details

  • Hardcover: 1325 pages
  • Publisher: Amer Public Health Assn; 20th edition (January 1999)
  • Language: English
  • ISBN-10: 0875532357
  • ISBN-13: 978-0875532356
  • Product Dimensions: 13.6 x 9.2 x 2.7 inches
Book Description

Publication Date: January 1999 | ISBN-10: 0875532357 | ISBN-13: 978-0875532356 | Edition: 20th
Now in its 20th edition, this text presents significant improvements of methodology and enlarged its scope to include techniques suitable for examination of many types of samples encountered in the assessment and control of water quality and water pollution.

Kitabın ön izlemesine
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
index bölümüne de ekten ulaşabilirsiniz.
 
Arkadaşlar Standart Method 'un 21. baskısı kullanımdadır ve laboratuvar çalışmalarında kullananlar güncelini kullanmalıdırlar.

20. baskı ile 21. baskı arasında bazı bölümlerde ciddi güncellemeler bulunmaktadır. Bilginize...
 
Merhaba Arkadaşlar,

Yukarıdaki Standard Methods for the Examination of Water and Wastewater kitabını indiremiyorum. Bu konuda yardımcı olabilecek olan var mı?
 
Ben de bu kitabın 21. baskısı scan edilerek bilg. yüklenmiş hali var. ayrıca analizler hakkında yardımcı olabilirim isteyen arkadaşlara..
 
Gerçekten çok iyi olur. 20.edition'ını indirdim ama kullandığım PCwindows 7 olduğundan sanırsam e-book'u PC'ye kuramıyorum.

Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.
 
Merhaba,

Evet Acrobat Reader var. Acrobat Reader'da dosya açmayı denedim olmadı. Kitabın içindeki dosyalardan hangisini Acrobat Reader ile açmam gerekiyor?
 
Bilgisayarımda Adobe Reader var bende açılmadı. Başka bilgisayarda denedim orada da adobe acrobat vardı yine açılmadı. Yine de teşekkür ederim.
 
Üst