• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Sugar processing and by-products of the sugar industry (Yazar: Antonio Valdes Delgado

Hazel Candan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
İDEAL MAKİNA ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Kitap yazarları : Antonio Valdes Delgado,Carlos de Armas Casanova,Food and Agriculture Organization of the United Nations.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

bu linkte var fakat kopyalanmıyor. Pdf olarak varsa paylaşır mısınız? :utandim:

Açık konuşmak gerekirse sizin istediğiniz kitapları bulmak zor Hazel Hanım araştıracagım :)

Teşekkürler umarım bulabilirsin.Bulursam bende eklerim.

Çok teşekkür ederim Fatih Bey. Doğrusunu söylemek gerekirse bu kitaptan hiç umudum yoktu:)

Fatih kardeşim tebrik ederim :) Hazel hanımın kitapları bulmak kolay değildir :p bu arada ben biraz araştırdım. "Google Books Downloader" adında program ama bi türlü çalıştıramadım. Umarım çalıştırabilirim :)

Bilerek seçmiyorum kitapları ama bulunması Fatih Beye göre bulması zor olmamış sağ olsun :)