• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tabs

ayrı bir bilgilendirme yazısı yazıp yollamaya gerek yok yani tamamdır Mehtap hanım, peki madencilik faaliyetinde ocak uzakta oluyor fakat atık yönetim planında ben çevre mühendisi olarak kendimi yazdım, acaba ocakta atık sahasında bulunan biraz yetki alabilecek bir çalışanı mı yazmak daha doğru olurdu,,

Atık yönetim planını danışmanlık hizmeti verdiğimiz bir ocak için yapmıştım. Ben kendimi yazmadım. Atık yönetim planlarında ocakta sorumluluk alabilecek kişiyi yazıyorum. Çünkü resmi olarak kendilerine de sorumlu hissettikleri için daha dikkatli oluyorlar ;)

ama ben firmanın çevre mühendisi ve çevre görevlisi olduğum için artık o sorunluluğu da alayım dedim:) ama işte uzakta genel müdürlükteyim acaba ocakta sürekli bulunan kişilerden mi yazsaydım diye düşündüm ama.... çok ta ehemmiyeti olan bir şey değil sanırım :)

Arkadaşlar Biyodizel ile ilgili çalışma yapan var mı?
Yardımcı olur musunuz?

Sistemde bir sıkıntı mı var? Son bir beyanım kaldı, fakat sistemde yeni beyan eklemek istediğimde hiç bir tepki vermiyor sistem bana :ssrtcbya:

orda arada sırada sıkıntı olabılıyor. sistemi yenilemeyi deneyin birde. Tehlikesiz atıklardada bende firma kaydı bulunamadı diyor. bunla ilgili fikriniz var mı zaten beyanda yapılmıyor.

@Olgaç Sürmelihindi
4-5 saattir ara ara deniyorum, malesef değişiklik yok:kötü:

Hayır ben hiç denemedim tehlikesiz atıkları, fakat tehlikeli atık beyanında bir firmamda firma kaydı bulunamadı diyordu, Bakanlık ile görüşerek durumu düzelttirdim. Belki bu tip bir şey olabilir sizinki de ..

@Olgaç Sürmelihindi
sayfayı yenileyin sıkıntı olmuyor. Ben her kütle denge aktif lisans seçimini yaptıktan sonra ' kullanıcı kaydı bulunamadı' diyor. Sayfayı yeniliyorum giriş yapıyor.

Arkadaşlar şubat ayında atık yağ bildirimini online.cevre sitesinden yaptım, bu ay içerisinde de tehlikeli atıkları yapmak istiyorum ancak beyan ekleme kısmı sistemde yok. Yani beyan ekleyemeiyorum. İl çevre ile görüştüm sistemde arıza var dediler, bu şekilde başka sıkıntı yaşayan var mı?

merhaba arkadaşlar firmamızdan bir arkadaş tehlikeli atık bildirimi için organize sanayi bölge müdürlüğü tesisine boş beyan yapacakmış ancak hangi nace kodunu seçmesi gerektiğini bilmiyor yardımcı olabilir misiniz??

organize sanayi bölge müdürlüğü tesisine burayı anlamadım ama tesisin faaliyet konusu ne ise sitemden ona yakın birşey seçerek nace kodunu girebilir.