• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

TAT için belgelendirme

FURKAN.Ş

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
BİGA GERİ DÖNÜŞÜM
Merhaba arkadaşlar
Bir tat tesisinde çevre mühendisiyim, 3 gün önce AGED ten bir telefon geldi ve bir form yolluycaklarını belgelendirme için doldurup onlara tekrar yollamamı istediklerini söylediler. Belediyeyle anlaşmalı bir firmayız bu arada. Belgelendirme nedir nasıl yapılır hiç bir fikrim yok bu konu ile ilgili bana yardımcı olabilek arkadaşlar var mı?
benim anladığım toplayıp sattığımız atıklar için kg başına belli bir ücret alacağız doğru mu?
aydınlatırsanız çok memnun olucağım.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
furkan.172020 yılında ki topladığınız atık miktarlarını cinslerine göre bildirin onlar size fiyat teklifi yollarlar ona göre antlaşma sağlarsınız.
ambalaj atıkları belgelendirme işi oluyor bu olayın adı.
ücret konusunda genellikle ton usülü fiyatlandırma yaparak size ödeme yapıyorlar

@furkan.17 bey Belediye için bölge fişleriniz oluyordur. Aylık olarak tonajı alındı belgesine yazıp belediyeye onaylatıyorsunuz. Giriş tonajınıza göre belgelendirmedeki mikarınızı belirleyin.

Bu arada @Hüseyin Can Ceylan bey, 2020 yılında belgelendirme son diye biliyordum. 2021 yılında da devam edecek mi yetkilendirilmiş kuruluşlar ile belgelendirmeler.

Önceki cevapları görüntüle…