• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tecrübeli arkadaşlardan kısa hap bilgiler istiyorum

Betül Ata

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
yeni mezun
Merhaba değerli meslektaşlarım:) ben yeni işe başladım tecrübesizim. Danışmanlık firmasında çalışıyorum bikaç gündür :) nasıl bir yol izlemeliyim yani herşey karman çorman oldu o raporu kontrol et bunu imzalat onun fotokopisini al rapor tarihlerini kontrol et derken nasıl bir çalışma düzeni oturtacağını ben anlayamadım bana ne önerirsiniz acaba ?

Kısa ve net bilgi diye bir şey maalesef sunamayız. Ama şu makale işinizi görüyor olmalı. Görmüyorsa da, birkaç ay sabredin. Kendiliğinden öğreneceksiniz. Eğer "kısa ve net bilgi" ile olsaydı, emin olun ya herkes bu işi yapardı ya da okul müfredatınızda bir döneme sığdırırlardı :)
Çevre Mühendisi/Danışmanı Bir Tesiste Adım Adım Ne Yapar?

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
ıs1011Ek olarak herşeyi öğrenmek için birden fazla konuya geçiş yapmayın. Kendinize adım adım yol çizip onları öğrene öğrene ve pekiştire pekiştire ilerleyin.
Örneğin İç tetkik ile ilgileniyorsanız onu tamamlamadan farklı bir konuya geçmeyim :)

Burası da karşılaşacağınız problemler için biçilmiş kaftan , sorularınızı cevaplarını burada bulabilirsiniz :)