• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tehlikeli atık kodları

KübraNur

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Yok
Merhabalar herkese. Atık kodları ile ilgili problemi çözdüm ancak bu durumda proses değişikliğine gitmeden tesise atık kodu eklemek durumundayız. 20 01 35 kodunu almak için nasıl bir yol izlemem gerekir acaba. Yılda 1 kez ekleme hakkı olduğu ile ilgili yazılar okudum ama nasıl olması gerektiğini çözemedim. Bu konuda bilgisi olan birisi destek olabilirmi :)

@Aydınnur

Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği 11. Madde 'de:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

İbaresi yer almaktadır. Dolayısı ile dilekçe ile başvuruda bulunmanız ve bu dilekçeye mevcut lisansınız, ÇED görüşünüz, kapasite raporunuz, vaziyet planınız, atıksu ve emisyon dosyalarınız ile birlikte yeni hazırladığınız iş akım şemanızı eklemeniz yeterli olacaktır.

Merhabalar benim de atık kodu ekleme ile ilgili bir sorum olacaktı fakat biz şu an gfb mizi lisansa çevireceğiz iki ay sonra başvuru yapacağız bu süreçte lisansa çevirme aşamasında atık kodu ekleyebiliyor muyuz yoksa lisansı aldıktan sonra mı bu işlemi yapabiliyoruz sadece