• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tez ve adsorbsiyon

BERAT ALTAŞ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Xxx
Arkadaşlar tez konum adsorbsiyon elinde makale proje tez örnekleri olanlar atabilirse çok sevinirim :)

Buraya konu başlığı açana kadar google akademik de adsorpsiyon yazıp aratsanız emin olun daha faydalı olurdu sizin için. Oldukça fazla döküman bulabileceğiniz bir konu çünkü.

İnsanların bu konuyu görüp, işinin arasında fırsat bularak arşivinden adsorpsiyon konulu dökümanları bulduktan sonra buraya atması sizin için vakit kaybından başka bişey değil bence.

Link ve ekran görüntülerini paylaşıyorum. İyi çalışmalar...

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-10-25-20-55-43.png
    Screenshot_2017-10-25-20-55-43.png
    36.9 KB · Görüntüleme: 11
  • Screenshot_2017-10-25-20-55-29.png
    Screenshot_2017-10-25-20-55-29.png
    32.6 KB · Görüntüleme: 8
Google akademikte yaklasik 70 tane okudum desem ayrica yok tez dede 20 ye yakin ama daha fazla okumam gerekiyo onyargiyla yaklasmayin yani ben acaba kendi tezi olan farkli seyler yapmis veya bulmus olan varmi diye yazdim EDTA genede cok tesekkurler :)
KPSS calismalari bitti diyebilirim su anda denemelerde 89 alti yok bakalim insallah

Yıllar önce biyosorpsiyon üzerine yüksek lisans tezimi yazmıştım. Biraz da makale bilgi olacak. Dilerseniz mail adresinizi yazın yollayayım.

@berataltas

@berataltas o halde okumuş olduğunuz makale ve tezleri tek bir kaynak gibi düşünmeyin. Onların hazırlanması sırasında kullanılan kaynaklarına bakıp onlara ulaşmaya çalışın. Ulaşabildiğiniz makaleleri okuyun sonra tekrar kaynaklara bakın Vs. Vs bunu silsile haline getirin.