• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

tübitak da SDÜ -MMF 1.sırada

Hazel Candan

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
27 Nisan 2009
Firma
İDEAL MAKİNA ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
TÜBİTAK Bilim İnsanı Destekleme Daire Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre 2209 kodlu Üniversite Öğrencileri Araştırma Projelerinde Türkiye çapında 287 proje desteklendi. 2009 yılında başvuru yapan projeler, Bilim İnsanı Destekleme Daire Başkanlığı (BİDEB) Değerlendirme ve Destekleme Kurulu’nca değerlendirilerek Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ)’nün desteklenmesi uygun görülen 105 projesi (Türkiye çapında %37 ile 1. sırada) içerisinde SDÜ Mühendislik Mimarlık Fakültesi (MMF) 36 proje ile yine birinci sırada yer aldı.
detaylı bilgi
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
 
Üst