Turkchem eurasia 2010

Murat Erdem

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
17 Ara 2008
Mesajlar
412
Tepki puanı
354
Puanları
68
Konum
İstanbul
http://www.turkchem.net/images/header/turkchem_2010.png

Sadece Türkiye'nin değil, Doğu Avrupa ve Ortadoğu'nun en önemli uluslararası kimya fuarı olan TURKCHEM EURASIA Kimya Sanayi Grup Fuarı, 7-10 Ekim 2010 tarihleri arasında 4. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. TURKCHEM, birbirinden farklı onlarca sektörü kapsayan, ülke ekonomimiz içinde çok önemli bir yer tutan "Kimya Sanayi" nde; herhangi bir kimyasal kullanarak üretim yapan firmaların bütün ihtiyaçlarını sadece tek bir fuarı ziyaret ederek karşıladıkları, ülkemiz ilk ve tek kimya sanayi etkinliği olarak tanınıyor.

İlk kez 2006 yılında Chemicals, Laboratory ve Technology başlıkları altında organize edilen fuar, son buluşmasında; hammadde, yarı mamül, özel ve spesifik kimyasallar, laboratuvar ekipmanları, makina ekipmanlar, ambalaj, test ölçüm ekipmanları, otomasyon sistemleri, lojistik ve çeşitli hizmet alanlarında faaliyet gösteren yüzlerce firmayı bir araya getirmiş, 71 ülkeden 14.951 profesyonel ziyaretçiyi konuk etmiştir.

TURKCHEM, 2010 yılından itibaren üç yeni başlık daha açarak büyümesini sürdürüyor. Cosmetics, Surface ve Pharma' nında eklenmesiyle cazibesini ve etkisini arttıran TURKCHEM, 2008 yılında ulaştığı başarıyı katlayarak aşmayı hedefliyor.

Not : Fuara bir çok arıtma - geri dönüşüm firması da katılmaktadır.

Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!


Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!


Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!


Please, Giriş Yap or Kayıt Ol to view URLs content!


NEDEN ZİYARET ETMELİYİM ??

Bu Tarihi Ajandanıza Kaydedin!

TURKCHEM EURASIA, Hammaddeler, Yardımcı Maddeler, Ana Kimyasallar, Fine Kimyasallar, Özel Kimyasallar, Yüzey İşlem Kimyasalları, Laboratuvar Cihazları ve Ekipmanları, Kimya Sanayi Üretim Makinaları, Ölçüm- Kontrol ve Proses Otomasyon Sistemleri, Su Şartlandırma, Ambalaj ve Geri Dönüşüm konusunda Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Balkanlar’ın Türkiye’de düzenlenen en profesyonel ve uluslararası fuarıdır. Ajandanıza 7- 10 Ekim 2010 tarihini not etmeyi unutmayın…

Sektör Profesyonelleri İle Tanışın!

Hammadde, Yardımcı Madde, Özel Kimyasallar ve Üretim teknolojileri üreten ve ithal eden yerli ve yabancı firmalar Türkiye’deki Boya, Kaplama, Mürekkep, İlaç, Tarım İlaçları, Gıda, Deterjan, Kozmetik, Plastik, Kauçuk, Kompozit, Kablo, Kağıt, Karton, Petrokimya, Maden, Endüstriyel Gazlar, Çimento, Tekstil, Deri, Ambalaj, Beyaz Eşya, Otomotiv üreticileri ve diğer kurumsal müşterileri ile fuar boyunca buluşmaktadır. Birçok firmanın yetkililerini bir arada görme şansını kaçırmayın.

Sektörün Nabzını Tutun!

Fuar boyunca katılımcı yerli ve yabancı firmalar, yeni teknolojileri, ürünleri ve yeni yöntemleri Türk Kimya Sektörüne sunuyor ve tanıtıyor olacaklar. Bilgi paylaşımında bulunmak ve yerel ve global sektördeki yeniliklerden haberdar olmak için orada olun.

Eğitim Seminerleri’ni Kaçırmayın!

Düzenlenen eğitim seminerleri ve açık oturumlarla teknik bilgi ve birikimlerinizi artırın.

Sektörün Öncüleri ile Tanışın!

Kimya sektörünün öncü firmalarının ürünlerinin teknik detaylarını yüzyüze görüşmelerle öğrenin. Türk kimya sektörünün lider firmalarını bir arada görme fırsatını kaçırmayın.

Global Pazarı Tanıyın!

Uluslararası firmaların direkt katılımcı olarak yer aldığı TURKCHEM EURASIA size dünyayı ve global pazarı birebir görüşmelerle tanıma fırsatı sunuyor. Bu fırsatı kaçırmayın.

Aradığınız pek çok şey daha sizi bu fuarda bekliyor. Sizlerin de fuarı ziyaret etmek için sayabileceğiniz daha birçok neden olduğundan eminiz… Bu büyük platformu ziyaret etmeyi sakın kaçırmayın…

http://www.turkchem.net/index.php?sayfa=sergilenhttp://www.turkchem.net/index.php?sayfa=sergilenhttp://www.turkchem.net/index.php?sayfa=sergilenchem.jpg

chem.jpg
 
Üst