• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ucretsiz Ingilizce online sertifikali egitim verilen bir site tavsiyesi

Sadiye Yüce

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi
Sevgili uyeler,

Ingilizce ucretsiz online sertifikali egitim verilen bir web sitesini sizlerle paylasmak istedim.

Ilgili sitede pek cok egitim konusu olmakla birlikte, is sagligi ve guvenligi ve cevre konusunda da asagidaki linkte ucretsiz online sertifikali egitimler bulunuyor. Bu egitimlerden yararlanmak icin siteye ucretsiz uye olmak gerekiyor. Sertifika almak icin de egitimlerin sonunda yapilan sinavlardan %100 uzerinden 80 almak gerekiyormus.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Siteyi biraz inceleme fırsatım oldu. İngilizcesi iyi olan üyelere tavsiye ederim.

Bilginize...

Sadiye YÜCE